Kokią nagų frezą pirkti? (0)

Publikuota: 2021-05-20 Kategorija: Verslas
Kokią nagų frezą pirkti?
Asociatyvi nuotr.

Nesunku pastebėti, kad frezos šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą. Kadangi tai yra ypač svarbi investicija, siekiantiems užtikrinti efektyvesnį bei spartesnį darbo procesą nagų estetikos specialistams, o taip pat ir žmonėms, kurie savo nagais kokybiškai nori pasirūpinti namų sąlygomis, rinktis reikia ypač atsakingai įvertinant tam tikras detales. Tad, kaip pasirinkti? Tam, kad lengvai bei greitai rastumėte atsakymą į klausimą, kokią gi pirkti frezą, įvertinkite šiuos kriterijus:

  • Kam bus skirta freza – manikiūrui ar pedikiūrui? Šiandien jau galima rasti tik manikiūrui arba tik tik pedikiūrui skirtų frezų. Tačiau, taip pat, galimas ir hibridinis pasirinkimas, t.y., freza, skirta abiems šioms procedūroms. Nors tokių frezų kaina paprastai yra šiek tiek didesnė nei konkrečiai tik manikiūrui ar pedikiūrui skirtų, tai – puiki investicija. Be to, sutaupysite daugiau vietos. 
  • Vertinant frezų pasirinkimą, nesunku pastebėti ir tai, kad šie prietaisai yra gan skirtingo galingumo. Atminkite, kad kuo didesnis yra frezos galingumas, tuo daugiau apsisukimų per minutę galima pasiekti. Be to, didelio galingumo prietaisai puikiai tiks pedikiūrui atlikti. Kuo freza galingesnė tuo gilesnių įgūdžių reikalauja iš meistro, nes nemokant jos valdyti galima susižaloti ar sužaloti klientą.
  • gan retai, bet karatis frezos yra komplektuojamos su tam tikru skaičių antgalių. Taigi, atkreipkite dėmesį, su kiek antgalių yra parduodama freza ir kokia jų paskirtis. Dažniausiai kartu su freza parduodamų antgalių pakanka, kad būtų galima užtikrinti elementarius nagų priežiūros procesus. Na, o prireikus papildomų sprendimų, ilgainiui galima įsigyti ir daugiau antgalių. 
  • Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, ar freza turi kokių nors papildomų funkcijų. Kai kurios frezos turi ne vieną papildomą funkciją ir tai gali tapti puikiu pasirinkimu norintiems maksimalaus komforto arba dar niekada nesinaudojusiems šiuo prietaisu. Ypač populiarios yra tos nagų frezos, kurios turi šias papildomas funkcijas:
  • sukimosi krypties keitimą (tokia freza yra idealus pasirinkimas kairiarankiams); 
  • rankinio arba kojinio valdymo perjungimą; 
  • skaitmeninį ekraną, kuriame yra atvaizduojamas apsisukimų skaičius. 

Kiek kainuoja manikiūro frezos?

Frezas nagams, pavyzdžiui, Micro Nx (120W) frezą, galite įsigyti ir SaLi internetinėje parduotuvėje. Šioje el. parduotuvėje rasite ne tik nemažą frezų nagams pasirinkimą, bet ir deimantinių, karbidinių ir silikoninių frezos antgalių, kurie tinkami manikiūrui bei pedikiūrui. Frezų nagams kaina prasideda nuo 225,00 Eur. Taip pat, visiems prietaisams taikoma garantija: 24 mėn. - valdymo blokui ir 12 mėn. - frezos rankenėlei.

 

Užs. nr. 1335.

Dalintis naujiena

Sponsored Video