Ketaus suoliukai: derinkite originalumą ir ilgaamžiškumą (0)

Publikuota: 2019-12-11 Kategorija: Verslas
Ketaus suoliukai: derinkite originalumą ir ilgaamžiškumą
Market Rats nuotr. / Suoliukas

Šiomis dienomis jau tapo įprasta, jog poilsiui skirtos zonos būtų ne tik mielos akiai pažiūrėti, bet ir džiugintų jaukumu bei patogumu. Todėl suoliukai parkuose, aikštėse, žaidimų aikštelėse ir privačių namų kiemuose jau nieko nebestebina. Atvirkščiai – tai tapo estetikos, praktiškumo ir atsakingo požiūrio į aplinkinius ženklu. Šį kartą apie ketaus suoliukus.

Ketus nuo seno yra žinomas ir labai vertinamas dėl savo ilgaamžiškumo, atsparumo bet kokiam išoriniam poveikiui, ugniai bei smūgiams. Tad jeigu Jūsų artimiausių pirkinių sąraše - ketaus suoliukai, galite būti tikri, jog tai bus ilgalaikė investicija.

Į savoką ketaus suoliukas įeina gana platus sėdimųjų lauko baldų asortimentas. Suoliukas gali būti pagamintas visas vien tik iš ketaus. Taip pat gali turėti ketaus kojas, o sėdimoji dalis pagaminta iš kitos medžiagos. Mūsų rinkoje bene populiariausi ir ir perkamiausi ketaus suoliukai – su ketaus kojomis ir kietmedžio sėdimąja dalimi. Juos nesunkiai galima pritaikyti bet kokioje aplinkoje. Atminkite, jog medis puikiai draugauja su dažais, todėl rudos spalvos ketaus suoliukai su mediena labai derės klasikinio stiliaus aplinkoje, tuo tarpu, balti, mėlyni ar kitokio atspalvio ketaus suoliukai, taps šauniu modernios lauko aplinkos akcentu.

Lauko suoliukai, nesvarbu ar tai viešosios poilsio zonos akcentas, ar Jūsų privataus kiemo eksterjero detalė, paprastai yra tas objektas, kuriam norime skirti kuo mažiau laiko prižiūrėti ir atnaujinti. Tokiu atveju, ketaus suoliukai – iš ties racionalus pasirinkimas. Suoliukai pagaminti vien tik iš ketaus ilgus metus Jums tarnaus ir reikalaus tik minimalios priežiūros retkarčiais juos nuvalant. Tuo tarpu, suoliukai su ketaus kojomis ir kitos medžiagos sėdimąja dalimi, norės atidesnės priežiūros tai kitai medžiagai. Šiomis dienomis sparčiai modernėjanti baldų technologija leidžia medį padengti tokiais nuo aplinkos poveikio saugančiais dažais, kurie užtikrins gaminio ilgaamžiškumą ir minimalią priežiūrą. Vadinasi, ir toks variantas yra tinkamas tiek taupantiems, tiek ieškantiems originalumo ir skoningumo.

Kaip ir visos architektūros , taip ir mažosios arhitektūros kontekste vis labiau aktualiu akcentu tampa savitumo išsaugojimas. Todėl nieko nuostabaus, jog kurdami savo miesto, gyvenvietės ar namų išorinę aplinką norime, jog detalių autentiškumu galėtų džiaugtis ir ateinančios kartos. Todėl ketaus suoliukų pasirinkimas gali tapti puikiu sprendimu. Ketaus suoliukai užtikrintai ilgą laiką nepraras pirminės išvaizdos ir atrodys reprezentatyviai bet kurioje viešoje ar namų erdvėje: mieste, parke, gatvėje, sode, kieme ir kitur.

 

Užs. 0902.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video