Kas reanimuoja „Vyturėlį“? Pėdsakai veda į „Dominari“ (6)

Publikuota: 2020-08-19 Kategorija: Verslas
Kas reanimuoja „Vyturėlį“? Pėdsakai veda į „Dominari“
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / „Vyturėlio“ prieigose – permainų ženklai.

Kitados šis pastatas Respublikos gatvėje rokiškėnams buvo žinomas kaip maisto prekių parduotuvė „Vyturėlis“, žaislų ir prekių vaikams krautuvė „Vaikų pasaulis“, o antrajame aukšte dar veikė ir kavinukė vaikams. Vėliau pastate buvo maisto prekių parduotuvė, keletą kartų bandyta įkurti naktinį klubą. Vis nesėkmingai: paskutinis bandymas tetruko gerus trejetą mėnesių. Jau ilgokai pastatas buvo gerokai apleistas. Panašu, kad pramogų paskirties jame bus atsisakyta – preliminariais duomenimis, pastate įsikurs lengvosios pramonės įmonės cechas.

„Rokiškio Sirenos“ šaltiniai rajono savivaldybėje teigė, kad ši įmonė – galimai Panevėžio firma „Dominari“. Ji mūsų mieste ieškojo gamybinių patalpų, ir, panašu, kad jas rado. Apie tai, kad įmonė bus susijusi su lengvąja pramone, leidžia įtarti ir tai, kad joje darbinasi buvusios „Lelijos“ siuvėjos.

„Rokiškio Sirena“ paskambino vieninteliu UAB „Dominari“ interneto svetainėje nurodytu telefonu. Atsiliepusi darbuotoja atsisakė ką nors komentuoti, teigdama: „Mes jokios informacijos neteikiame“. Tačiau užsiminė, kad įmonės cecho Rokiškyje klausimu jau gauta keletas laiškų. Ši įmonė užsiima baldų gamyba.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video