Kaip Rokiškio kavinės ir restoranai ruošiasi „Samsonas Rally Rokiškis“? (2)

Publikuota: 2020-07-30 Kategorija: Verslas
Kaip Rokiškio kavinės ir restoranai ruošiasi „Samsonas Rally Rokiškis“?
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Kavinės ir restoranai

Vis mažiau laiko lieka iki karščiausio vasaros įvykio „Samsonas Rally Rokiškis“. Lietuvos ralio sostine tapusiame Rokiškyje bus surengtos varžybos, kurios startuos jau liepos 31-ą dieną, penktadienį. Emocijų, greičio, azarto ir muzikos gausybė palies turbūt kiekvieną „Samsonas Rally Rokiškis“ žiūrovą. 

Iki renginio likus vos kelioms dienoms apklausėme Rokiškio kavinių bei restoranų  šeimininkų, kaip jie ketina pasiruošti „Samsonas Rally Rokiškis“  ar tikisi gausesnio klientų antplūdžio nei įprastai ir kokios emocijos kirba jų viduje.

Ypatingas intensyvumas 

„Senas grafas“ savininkė Audronė Šablinskienė tikisi ir žino, jog klientų tikrai bus gausu. Šiomis ralio dienomis kavinė dirbs itin intensyviai, nes yra įsipareigojusi „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriams patiekti vaišes penktadienio vakarui, VIP zonoje ir pabaigtuvių vaišes ruoš šeštadienį, dvaro teritorijoje, taip pat kavinė pasirūpins ir pačiais ralio dalyviais. Pašnekovė teigė, jog keisis kavinės meniu, kurį planuoja siaurinti, jog galėtų kuo efektyviau ir greičiau paruošti patiekalus miesto svečiams. A. Šablinskienė taip pat pridūrė, kad lauko prekyba planuoja neužsiimti ralio dienomis.

Nenustoja stebinti klientų

„Grill Bankas“ šią vasarą nenustoja džiuginti rokiškėnus savo neseniai atsidariusia lauko terasa, gyva muzika, jaukumu bei gardžiais patiekalais. Paklausę kavinės atstovo Ž. Katino, kaip ketina nustebinti ralio metu atvykstančius klientus, pašnekovas atsakė, jog žada atvežti dar vieną  Josper Grill ir užkurti jį lauke. Pasak Ž. Katino restoranas tikisi didesnio antplūdžio nei įprastai ir dirbs kiek įmanoma gausesnėmis pajėgomis.

Jaučiamės ramūs

Kavinės „Pupelė“  savininkė Laura Viduolytė-Pupelienė teigė, jog jaučiasi ramiai. Kavinė jau ne pirmus metus bus ralio įkarštyje, tad yra sukaupę patirtį ir žino, jog klientų bus tikrai gausu, o ir pačias pajegas stiprins dvigubai. Pasak pašnekovės kavinė turi nuolatinius klientus, komandas, kurios užsisakė jau iš anksto dėl maitinimo. Pašnekovė taip pat pridūrė, jog šiemet pagal pageidavimą keisis ir darbo laikas. Klientai gali pasidžiaugti, nes kavinė ralio dienomis dirbs nuo 7:30 iki 00:00 val.

„Pipirini pizza“ vienas iš vadovų Audrius Dagys jaučiasi puikiai, džiaugiasi, jog Rokiškyje kažkas vyksta ir ramiai laukia ralio dienų. Paklausę, kaip ketina picerija pasiruošti, pašnekovas atsakė, jog pasistiprinti reikės, bet ne taip, kaip rugsėjo 1- ąją. A. Dagys taip pat pridūrė, kad picerija visada yra pasiruošusi aptarnauti ir sutikti klientus vidutiniu pajėgumu, tad įtampos dėl artėjančio ralio vadovas nejaučia. 

Ralio dienomis nedirbsime

„Henrietos kavinukė“ turi nuliūdinti klientus, nes ralio dienomis nedirbs. Pasak pašnekovės, šis savaitgalis kavinukei labai užimtas ir rezervuotas, tad persiplėšti neįmanoma.  

Su viešbučio „Pagunda” savininku nebuvo galimybės susisiekti, nes jis šiuo metu išvykęs.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video