Kaip išsirinkti padangas internetu? (0)

Publikuota: 2021-08-26 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti padangas internetu?
Asociatyvi nuotr.

Lapkričio 10 diena turėtų būti pažymėta kiekvieno vairuotojo kalendoriuje, nes būtent iki šios dienos vasarines padangas būtina pasikeisti į pritaikytas šaltajam sezonui. Žieminės padangos gali būti perkamos fizinėse prekybos vietose, o siūlomos tokios produkcijos asortimentas yra tikrai nemažas. Jei nuspręsite padangas pirkti internetu, naudinga atsižvelgti į pagrindines tokios produkcijos savybes, ir tikrai atrasite pačias tinkamiausias padangas. Taigi, ką svarbu įvertinti renkantis tokią produkciją internetu?

Greičio indeksas

Ši padangų savybė apibrėžia, kokiu maksimaliu greičiu galima važiuoti: kuo didesnis yra nurodytas greičio indeksas, tuo yra kietesnis padangų mišinys (pakankamai kietas mišinys garantuoja geresnį padangų sukibimą su kelio danga). Greičio indeksas yra žymimas raidėmis, kurių kiekviena atitinka tam tikrą maksimalų greitį (pavyzdžiui, K-110 km/h, L-120 km/h, M-130 km/h, ir t.t.)

Svorio indeksas

Renkantis padangas taip pat vertėtų atsižvelgti ir į tai, kokia gali būti maksimali padangų apkrova. Tam tikras skaičius nurodo, koks galimas maksimalus transporto priemonės pakrovimas (dažniausiai šis skaičius svyruoja nuo 75 iki 105). Jei padangų svorio indeksas yra 75, automobilyje pakrautas svoris gali būti iki 387 kg, jei 80 – iki 450 kg, ir t.t.

Padangų tipas

Padangos gali būti vasarinės, žieminės ar universalios. Pastarasis pasirinkimas yra ganėtinai populiarus, tačiau tokia galimybė nėra pati palankiausia, jei tenka daug važinėti apsnigtais ar apledėjusiais keliais. Žinoma, universalios padangos džiugina tuo, kad jų nereikia keisti kas sezoną, todėl tokia pasirinkimo galimybė gali padėti sutaupyti šiek tiek laiko.

Atsiliepimai

Internetinėje erdvėje visuomet galima rasti pakankamai daug informacijos apie įvairias siūlomas prekes, tad padangos taip pat nėra išimtis. Pavyzdžiui, čia galite rasti gana nemažai naudingos informacijos https://pigu.lt/lt/g/padangos-kaip-pasirinkti, kuri jums padės paprasčiau pasirinkti tam tikras padangas, o tuomet, jei dvejosite dėl savo pasirinkimo, galėsite pasidomėti klientų atsiliepimais ir įvertinimais.

Kaina

Naujas padangas norintys įsigyti vartotojai nemažai dėmesio skiria ir tam, kokios yra nustatytos padangų kainos. Gana dažnais atvejais yra ieškoma tokių pasiūlymų, kurie būtų patys palankiausi, todėl naudinga išsiaiškinti, kokiose internetinėse parduotuvėse nustatyti įkainiai yra patys mažiausi. Kainų palyginimas internetinėje erdvėje įprastai nereikalauja pernelyg daug laiko ar didelių pastangų, taigi, skirkite tam kelias minutes.

Padangų gamintojas

Internetinėse parduotuvėse, kuriose prekiaujama padangomis, galėsite rasti įvairių gamintojų produkcijos, todėl naudinga išsiaiškinti, kurie jų yra sulaukę pačių palankiausių įvertinimų. Pigu.lt parduotuvėje galite rasti įvairių gamintojų produkcijos: „Michelin“, „Continental“, „Pireli“ ir kitų puikiai žinomų prekinių ženklų padangų, todėl galėsite pasidomėti, kuriuos jų vartotojai įvardija kaip pačius patikimiausius.

Naujos ar restauruotos padangos?

Niekam ne paslaptis, kad restauruotų padangų kaina yra gerokai mažesnė nei naujų, todėl prireikus pasikeisti padangas galima pasvarstyti ir apie tokią galimybę. Vis dėlto, renkantis restauruotas padangas vertėtų būti pakankamai atidiems: svarbu išsiaiškinti, koks yra padangų greičio indeksas, kokia yra padangų restauravimo data, ir t.t. Jei rinksitės patikimą internetinę parduotuvę, galite būti užtikrinti, kad įsigytos padangos pasižymės puikia kokybe ir tarnaus pakankamai ilgą laiką.

Būkite atsargūs pirkdami naudotas padangas

Kartais nusprendžiama įsigyti naudotas padangas, kurias neretai siūlo pavieniai skelbimų portalų vartotojai. Nors pirkėjus tiesiog viliote vilioja mažesnės padangų kainos, tačiau ne visada galima būti užtikrintiems, kad pardavėjas yra tikrai patikimas, o parduodamos padangos pasižymi aukšta kokybe. Jei vis dėlto nuspręsite pasirinkti būtent tokią galimybę, turėtumėte būti itin atidūs vertindami padangų būklę, nes priešingu atveju jau labai greitai ir vėl teks svarstyti apie padangų keitimą.

 

Užs. nr. 1432.

Dalintis naujiena

Sponsored Video