Kaip išsirinkti gartraukį? (0)

Publikuota: 2021-08-24 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti gartraukį?
Asociatyvi nuotr.

Gartraukis – tai vienas tų prietaisų, kurį naudinga įrengti kiekvienoje virtuvėje. Šis įrenginys ne tik sugeria garus, bet taip pat neutralizuoja kvapus bei padeda palaikyti švarą virtuvėje. Niekam ne paslaptis, kad riebalų valymas nuo baldų ar plytelių gali būti tikrai sudėtingas, todėl naudinga pasidairyti, kokių gartraukių galima įsigyti Pigu.lt parduotuvėje. Šioje pardavimo vietoje produkcijos asortimentas tikrai nėra siauras, todėl naudinga atsižvelgti į keletą svarbiausių garų rinkiklio savybių, ir tai jums padės daug paprasčiau apsispręsti.

Darbo našumas – vienas svarbiausių parametrų

Gartraukio darbo našumas neabejotinai yra viena svarbiausių šio įrenginio savybių, kuri gali užtikrinti, kad įrenginys veiks pakankamai efektyviai. Darbo našumas apibrėžia, kokį kiekį garų prietaisas gali sugerti per  valandą (kubiniais metrais). Prekyboje galime rasti įvairaus našumo prietaisų, kurių trauka gali varijuoti nuo 200 iki maždaug 1000 kubinių metrų per valandą. Reikiamas darbo našumas skaičiuojamas virtuvės plotą dauginant iš jos aukščio, o tuomet gautas rezultatas yra dauginamas iš šešių (skaičiuodami pagal šią formulę gausite rekomenduojamą minimalų gartraukio našumą). Jei norėsite gauti maksimalų rekomenduojamą našumą, virtuvės plotą dauginkite iš aukščio, ir tuomet padauginkite iš dvylikos.

Pasidomėkite, koks yra gartraukio filtro tipas

Gartraukio filtrai padeda valyti orą: kuo daugiau filtrų turi garų rinkiklis, tuo efektyviau jis atlieka savo darbą. Rinkoje galime rasti įvairaus tipo filtrų, kurie gaminami iš aliuminio, plieno ar akrilo. Taip pat labai populiarus gartraukis su anglies filtru, kuris padeda neutralizuoti nemalonius kvapus, tačiau taip pat vertėtų atsižvelgti ir į tai, ar įrenginys taip pat geba sugerti riebalus. Renkantis tinkamiausią gartraukį naudinga įvertinti, kaip dažnai turi būti keičiami jo filtrai – kai kuriuos jų tenka keisti kas kelis mėnesius, tačiau taip pat galima rasti ir tokių filtrų, kurių tarnavimo trukmė siekia net kelerius metus.

Kiek variklių turi įrenginys?

Nors didžioji dalis gartraukių turi vos vieną arba du variklius, tačiau taip pat galime rasti ir tokių įrenginių, kurie turi net aštuonis variklius. Naudinga žinoti, kad būtent nuo variklių skaičiaus priklausys, koks bus įrenginio efektyvumas, ir kiek elektros energijos jis sunaudos. Taip pat nuo variklių skaičiaus priklauso gartraukio kaina, todėl įvertinkite tai, kad ne visada verta investuoti į patį galingiausią įrenginį. Jei virtuvė yra ganėtinai nedidelė, jums tikrai nereikės itin galingo prietaiso, taigi, būkite atidūs skaičiuodami rekomenduojamą gartraukio darbo našumą.

Gartraukio keliamas triukšmas

Renkantis gartraukį dėmesys neretai krypsta ir į tai, ar įrenginys veikia pakankamai tyliai. Šis kriterijus tampa ypatingai aktualus, jei virtuvė yra sujungta su svetaine: poilsio zonoje įprastai norisi mėgautis tyla, taigi, naudinga išsiaiškinti, ar įrenginys nekels pernelyg didelio triukšmo. Daugumos prekyboje siūlomų gartraukių triukšmo lygis siekia maždaug 50-60 decibelų, tačiau taip pat galima rasti ir tylesnių prietaisų.

Gartraukio skersmuo

Gartraukio skersmuo – tai dar vienas svarbus kriterijus, į kurį vertėtų atsižvelgti. Pamatuokite, koks yra virtuvėje naudojamos viryklos plotis, ir tai jums padės pasirinkti tinkamiausių matmenų gartraukį. Geriausia rinktis tokį įrenginį, kurio diametras sutampa su viryklės pločiu, nes būtent tai tai taip pat galės garantuoti pakankamą prietaiso efektyvumą (taip pat galite rinktis ir tokį gartraukį, kurio diametras yra didesnis už viryklės plotį).

Jei jus domina platesnė informacija apie parduotuvėje siūlomus gartraukius, visuomet galima pasitarti su klientus aptarnaujančiais specialistais, kurie tikrai nepagailės naudingų patarimų ir padės daug paprasčiau išsirinkti tinkamą prietaisą.

 

Užs. nr. 1424.

Dalintis naujiena

Sponsored Video