Kaip išsirinkti siuvimo mašiną? (2)

Publikuota: 2020-06-19 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti siuvimo mašiną?
Siuvimo reikmenys

Siuvimo mašiną naudinga turėti kiekvienuose namuose: kartais prireikia atlikti tam tikrus drabužių pataisymus, kuriuos siuvimo mašina paverčia gerokai paprastesniais ir efektyvesniais. Taip pat siuvimo mašinos yra tiesiog nepakeičiamos, kai karts nuo karto nusprendžiama pasisiūti drabužių ar kitų tekstilinių gaminių. Siuvimo mašinų pasirinkimas šiandien yra ypatingai platus – tuo įsitikinsite apsilankę internetinėje parduotuvėje https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/siuvimo-masinos. Išsirinkti tinkamą siuvimo mašiną galėsite gerokai paprasčiau, jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų, taigi, ko svarbu nepamiršti ieškant pačios tinkamiausios?

Siuvimo mašinos tipas

Skiriami keli pagrindiniai siuvimo mašinų tipai, todėl renkantis pačią tinkamiausią visada svarbu įvertinti, kam ji dažniausiai bus naudojama, ir kokius reikalavimus keliate šiam įrenginiui. Pavyzdžiui, elektromechaninės siuvimo mašinos yra pačios populiariausios: jas yra labai paprasta naudoti, puikiai tinka atlikti įvairius nedidelius siuvimo darbus, tačiau operacijų skaičius yra gana ribotas. Elektroninės siuvimo mašinos – tai modernesnis sprendimas: operacijų skaičius yra ganėtinai platus, tačiau prieš pasirenkant tinkamiausią siuvimo mašiną vertėtų peržvelgti galimų operacijų sąrašą. Jei bus atliekami profesionalūs siuvimo darbai, tokiu atveju pravartu dairytis kompiuterizuotos siuvimo mašinos, kuri leidžia užprogramuoti pageidaujamus siuvimo ar siuvinėjimo režimus.

Siuvimo mašinos greitis

Siuvimo mašinos greitis yra matuojamas dygsniais per minutę: nesudėtingiems darbams skirtų siuvimo mašinų greitis dažniausiai siekia maždaug 1000-1500 dygsnių per minutę, o profesionalios mašinos – net 5000 dygsnių.

Operacijų skaičius

Jei siuvimo mašiną naudosite vien tik nesudėtingam drabužių taisymui ar audinio kraštų apsiuvimui, natūralu, kad jums nereikės daug operacijų turinčios siuvimo mašinos. Vis dėlto, tam tikrais atvejais renkantis siuvimo mašiną šis kriterijus gali būti vienas svarbiausių: pravartu įsitikinti, ar siuvimo mašina gali atlikti apmėtymo siūles, siūti atbuline eiga, susiūti sagų kilpas, ir t.t. Jei siuvimo mašiną rinksitės internetu, rasite išsamius prekių aprašymus, kurie jums tikrai padės kur kas paprasčiau išsirinkti tinkamą produkciją.

Siuvimo mašinos šaudyklės tipas

Šaudyklės gali būti dviejų tipų – vertikalios arba horizontalios. Populiariausios yra vertikalios šaudyklės – jos užtikrina paprastesnę siuvimo eigą, tačiau siuvimo procesas tampa lėtesnis ir triukšmingesnis. Horizontalios šaudyklės pasižymi greitesniu ir tylesniu darbu, įverti siūlą tampa paprasčiau, be to, jis kur kas rečiau susipainioja.

Siuvimo mašinos gamintojas

Šiandien siuvimo mašinų įsigijimą gali pasiūlyti daugybė skirtingų gamintojų, tad ne visada yra paprasta nuspręsti, kuriuos jų vertėtų pasirinkti. Gali būti aktualu pasidomėti, kokių gamintojų siuvimo mašinas geriausiai vertina interneto vartotojai: naršydami virtualioje erdvėje galėsite rasti atsiliepimų ne tik apie tam tikrus gamintojus, bet taip pat ir apie konkrečius siuvimo mašinų modelius. Pigu.lt parduotuvėje taip pat yra galimybė pasirinkti prekių rūšiavimą pagal geriausius įvertinimus, todėl tai gali dar labiau palengvinti geriausios siuvimo mašinos paieškas.

Kiek pinigų žadate investuoti?

Siuvimo mašinos parduodamos labai įvairiomis kainomis, tad tuomet, jei nuspręsite, kokią pinigų sumą tam norėsite paskirti, rasti geriausius pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau. Pavyzdžiui, paieška bus greitesnė, jei pasirinksite tam tikrą kainų intervalą arba prekių rikiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos. Internetu siūlomų siuvimo mašinų kainos dažniausiai yra gerokai mažesnės nei fizinėse parduotuvėse, tad investuodami tokią pat pinigų sumą galėsite įsigyti kur kas kokybiškesnę siuvimo mašiną.

Pristatymo laikas

Taip pat gali būti aktualu pasidomėti, kaip greitai siuvimo mašina bus pristatyta pasirinktu adresu arba paruošta atsiėmimui. Jei siekiate, kad siuvimo mašina jūsų namus pasiektų kiek įmanoma greičiau, prekių filtre galite pažymėti, kad būtų atrenkamos tik tos prekės, kurias galima atsiimti jau rytoj.

 

Užs. 1047.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą