Iki savaitėlės naujas leidinys: apie vykstančias akcijas sužinokite pirmi (0)

Publikuota: 2020-09-02 Kategorija: Verslas
Iki savaitėlės naujas leidinys: apie vykstančias akcijas sužinokite pirmi
Asociatyvi nuotr.

Prekybos centrų nustatytos kainos yra aktualios kiekvienam mūsų: visada tikimasi, kad tam tikrų produktų pavyks įsigyti pačia palankiausia kaina, todėl pravartu pasidomėti, kokios nuolaidos yra taikomos šiandien. Iki savaitėlės naujas leidinys visuomet leidžia sužinoti, kokiems produktams šiuo metu yra taikomos nuolaidos, todėl tai  kiekvienam pirkėjui padeda sutaupyti pinigų.

Peržiūrėkite leidinį virtualioje erdvėje

Nors įvairių akcijų leidinių neretai randame ir savo pašto dėžutėse, tačiau apie įvairias nuolaidas galite sužinoti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje. Iki savaitėlės naujas leidinys yra periodiškai talpinamas virtualiose svetainėse, todėl apie ypatingus pasiūlymus galite sužinoti kur kas greičiau. Kartais nutinka ir taip, kad dėl tam tikrų priežasčių spausdinti akcijų leidiniai taip ir nepasiekia gavėjų, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jums nepavyks sužinoti apie visas aktualiausias nuolaidas. Lygiai toks pat leidinys gali būti randamas virtualioje erdvėje, todėl planuoti apsipirkimą galėsite gerokai paprasčiau.

Nepraleiskite ypatingų pasiūlymų

Nors „Iki“ parduotuvėje kasdien galima rasti net 2000 prekių, kurioms yra taikoma nuolaida, tačiau šis prekybos centras visuomet rengia leidinius, kuriuose randama informacija apie visus aktualiausius pasiūlymus. Šiame informaciniame leidinyje yra nurodoma, kokioms prekėms yra taikoma didžiausia nuolaida, todėl tai padeda sutaupyti dar daugiau pinigų. Palanku yra tai, kad šis prekybos centras visada atrenka pačius aktualiausius pasiūlymus, kurie gali sudominti daugiausiai pirkėjų, todėl didelė tikimybė, kad būtent čia rasite jus dominančios informacijos.

Kodėl pirkinius vertėtų planuoti iš anksto?

Išankstinis pirkinių planavimas yra naudingas dėl dviejų paprastų priežasčių: toks sprendimas padeda sutaupyti laiko ir pinigų. Nuvykus į prekybos centrą ne visada yra paprasta nuspręsti, kokios prekės turėtų atsidurti produktų krepšelyje, todėl sugaištama kur kas daugiau laiko, ir įsigyjama gerokai daugiau prekių nei reikėtų. Maža to, parduotuvėje ne visi žmonės yra linkę peržiūrėti šiuo metu vykstančias nuolaidas, todėl paprasčiausiai gali būti pasirenkami brangiau kainuojantys produktai. Kad taip nenutiktų, vertėtų iš anksto pagalvoti, kokių pirkinių norėsite įsigyti, o Iki savaitėlės naujas leidinys jums tikrai padės kur kas paprasčiau planuoti būsimą apsipirkimą.

Ar verta įsigyti nuolaidų kortelę?

„Iki“ lojalumo kortelė padeda sutaupyti tikrai nemažai pinigų: nuolaida šiame prekybos centre yra suteikiama iš karto, todėl už įprastus pirkinius mokate gerokai mažiau. Kai kurioms prekėms nuolaida yra taikoma tik su šia lojalumo kortele, ir kartais tą pavyksta išsiaiškinti tik tada, kai prie kasos jau mokama už pirkinius. Žinoma,  lojalumo kortelę kartais galima pasiskolinti, tačiau turėti nuosavą tikrai verta – „Iki“ prekybos centras taip pat suteikia asmeninę nuolaidą gimtadienio proga, kas savaitę bus siūloma rinktis iš 50 naujų akcijų, ir t.t. Ši nuolaidų kortelė nekainuoja net euro, o jos nauda yra tiesiog akivaizdi!

 

Užs. nr. 1110.

Dalintis naujiena