Šiemet rajone pradėtos dvi įmonių bankroto procedūros (0)

Publikuota: 2021-04-19 Kategorija: Verslas
Šiemet rajone pradėtos dvi įmonių bankroto procedūros
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos duomenimis, šiemet Rokiškio rajone pradėtos dvi bankroto procedūros.

Bankrutuojanti aliejaus ir riebalų gamintoja „Rokiškio aliejinė Užimtumo tarnybai pranešė atleidžianti visus – 21 darbuotoją. Panevėžio apygardos teismas sausio pradžioje iškėlė bankroto bylą keletą metų su žemdirbiais neatsiskaitančiai „Rokiškio aliejinei“, o Lietuvos apeliacinis teismas kovo 12 dieną šį sprendimą paliko nepakeistą. Į teismą dėl bankroto kreipėsi bendrovė „Scandagra“ – „Rokiškio aliejinės“ skola jai siekia 507 tūkst. eurų. Apeliacinio teismo duomenimis, 2020-ųjų pabaigoje „Rokiškio aliejinės“ mokėtinos sumos ir kiti įsipareigojimai siekė 8,283 mln. eurų, tuo metu turto vertė buvo tik 6,14 mln. eurų, be to, įmonė pernai patyrė 481,1 tūkst. eurų nuostolių, todėl ji yra nemoki.
Kovo 19-ąją Panevėžio apygardos teismas iškėlė bankroto bylą ir UAB „SA Logistic“, registruotai Kriaunų seniūnijoje.
Pernai bankroto procedūra pradėta penkioms rajono įmonėms. Viso šiuo metu ši procedūra vykdoma 15 rajono įmonių.
Šiemet bankroto procedūra baigta ir išregistruotos dvi rajono įmonės. Pernai bankroto procedūra baigta septynioms rajono įmonėms. Viso nuo 1997 m. bankrutavo 105 rajono įmonės.
Šiuo metu taip pat vykdomos bankroto procedūros trims rajono gyventojams. Jos baigtos keturiems rajono gyventojams.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video