Geros dantų implantų kainos (0)

Publikuota: 2021-07-02 Kategorija: Verslas
Geros dantų implantų kainos
Asociatyvi nuotr.

Dantų implantai yra vienas geriausių sprendimų, kuomet netekote danties. Dantų implantų kaina tikrai nėra maža, tačiau jų nauda be galo didelė. Po procedūrų atkuriami prarasti dantys, rezultatai būna tiesiog nepriekaištingi. Pasinaudokite šia mokslo dovana ir Jūs. Skaitydami toliau sužinosite apie dantų implantavimą bei kainas.

Kiek kainuoja dantų implantavimas?

„Nobel Biocare“ dantų implantų kaina siekia apie 700 Eur. Tai bus puiki investicija į dar geresnę dantų sveikatą ir gražesnę šypseną, nors ir nemaža, tačiau tikrai labai vertinga. Svarbu pažymėti, jog minėto gamintojo dantų implantai suteikiami viena iš geriausių įmanomų kainų, kuri, palyginus su kitų gamintojų pasiūlymais, dar nėra labai didelė. Naudojant kokybiškus implantus galėsite būti užtikrinti procedūrų nepriekaištingumu ir pačiais geriausiais dantų implantavimo rezultatais.

Dedant implantus taip pat gali būti naudojamos papildomos priemonės: laikini vainikėliai ir atramos, kurios reikalauja papildomų išlaidų. Esant sudėtingai burnos ertmės būklei gali tekti atlikti sinuso dugno pakėlimą, o tai irgi nemažai kainuoja. Tačiau tokie atvejai nėra dažni. Kaina už implantavimo procedūras priklausys tik nuo konkrečios sveikatos būklės, kaip ir nuo Jūsų pasirinkimų. 

Profesionalus aptarnavimas ir moderni technika

Implantavimo procedūrų metu Jus aptarnaus paslaugūs ir patyrę odontologai, todėl procedūros praeis lengvai ir greitai. Skausmo beveik nepajusite, nebent nedidelius nepatogumus, kurie neišvengiami. Atsiplaiduokite ir kuo patogiau praleiskite laiką odontologo kabinete – į pagalbą Jums ateis savos srities ekspertai, naudojantys moderniausią dantų gydymo įrangą ir metodus, todėl puikiais procedūrų rezultatais galėsite būti užtikrinti.

Tiek atliekant dantų implantavimą, tiek kitas odontologines procedūras, ypač estetines, prieš viską yra naudinga atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Šia procedūra verta pasirūpinti periodiškai – ji padės nuolatos palaikyti švarią burnos higieną ir gražius dantis. Tinkamai prižiūrėdami dantis užtikrinsite dar ilgaamžiškesnius dantų implantacijos ir kitų procedūrų rezultatus, todėl nepamirškite pasirūpinti savo burnos ertmės higiena ir patys.

Dantų implantavimas kaina, kuri yra visuomet prieinama ir atitinka kokybę! Kreipkitės į profesionalius odontologijos klinikoje dirbančius specialistus ir jie pasirūpins nepriekaištingu dantų atkūrimu. 

 

Užs. nr. 1384.

Dalintis naujiena

Sponsored Video