Fizinio asmens bankroto pasekmės: kas laukia su tuo susidūrusių? (0)

Publikuota: 2020-11-12 Kategorija: Verslas
Fizinio asmens bankroto pasekmės: kas laukia su tuo susidūrusių?
Skaičiuotuvas, pinigai

Sakoma, kad nėra nieko pastoviau už nepastovumą. Ir tikrai – kiekvieno iš mūsų gyvenimas keičiasi kasdien ir negalime žinoti, kas laukia ateityje, Puiku, jei nutiksiantys įvykiai bus malonūs ir mus nudžiugins, tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad viskas gali įvykti ir priešingai. Pavyzdžiui, nemaža dalis žmonių bėgant laikui susiduria su tokiais dideliais finansiniais sunkumais, kad jų tiesiog nebegali išspręsti savarankiškai. Tad, ką daryti tokiu atveju? Puikiu pasirinkimu gali tapti fizinio asmens bankroto byla, kuri atneš tiek daug svarbių pokyčių (kreditoriai ar antstoliai negalės areštuoti jūsų banko sąskaitų, nurašyti nuo jų piniginių lėšų). Šie pokyčiai vyksta tol, kol pamažu bankrotą patyręs asmuo grįžta į gyvenimą, t.y., gyvenimą be skolų, o ir kreditoriams taip pat yra atlyginama dalis nuostolių. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad tokio pobūdžio byla turi ne tik teigiamų, bet ir  neigiamų pasekmių. Kokios jos?

Pasibaigus šiai bylai, net 10 metų bankrutavusio asmens kredito istorijoje egzistuos įrašas apie šį įvykį. Ir tai, savaime suprantama, gali sukelti tam tikrų sunkumų, pavyzdžiui, gali iškilti kliūčių norint gauti kreditą, paskolą banke arba pavyzdžiui, sudaryti lizingo sutartis.

Tačiau ir tai – dar ne viskas: bankrotą patiriantis asmuo, kiekvieną mėnesį net 3 metus turi mokėti mėnesinę įmoką, kuri yra skirta kreditorių reikalavimams padengti. Mokėjimai vyksta pagal asmens mokumo atkūrimo planą.

Bankrotą patiriantis asmuo visą proceso laikotarpį atsakingai turi pateikti ir tam tikrus duomenis, pavyzdžiui, sąskaitų išrašus, duomenis apie pasikeitusias pajamas ir t.t.

Taigi, kaip matyti, fizinio asmens bankroto pasekmės yra ne tik teigiamos – galimi ir tam tikri pasikeitimai, kurie taps tikrų tikriausiais apribojimais, norint įgyvendinti tam tikrus sprendimus, pavyzdžiui, gauti paskolą ar įsigyti kokį nors daiktą lizingu. Taigi, belieka tik pridurti, kad siekiant pačių geriausių rezultatų, šiame kelyje yra svarbus ir profesionalų vaidmuo. Fizinių asmenų bankrotas – Stiprus žmogus, puikus pasirinkimas kiekvienam, kai reikalingos aukščiausios kokybės bankroto administratoriaus paslaugos.

 

Užs. nr. 1187.

Dalintis naujiena

Sponsored Video