Efektyvi įmonės veikla pagal ISO standartus (0)

Publikuota: 2019-11-26 Kategorija: Verslas
Efektyvi įmonės veikla pagal ISO standartus
Gamybos kortelė

ISO standartai – tai kokybės sistema, kurią nustato tarptautinė standartų organizacija. Pritaikius ISO standartus įmonėje, sutvarkomi organizaciniai reikalai, padidėja veiklos produktyvumas, darbuotojų sauga, pagerėja įmonės įvaizdis. Viską, kas yra svarbu žinoti apie ISO standartus atrasite šiame straipsnyje ir galėsite pasinaudoti patyrusių specialistų paslaugomis savo įmonės veiklai pagerinti.

Kaip vykdomi procesai

Visi standartai įdiegiami keturiais etapais, pirmiausia nustatant kokybės esmę ir veiklos tikslus konkrečioje verslo srityje bei sudarant atitinkamų darbų aprašą tiems numatytiems tikslams įgyvendinti. Tuomet įmonė turi kryptingai dirbti pagal sudarytą planą, įrodydama savo veiklos kokybę. Aukšta kokybė ir profesionalus jos valdymas padeda klientams būti užtikrintiems, kad jie gaus tik kokybiškus produktus bei paslaugas.

Standartų įdiegimo rezultatai

Kokių rezultatų galima būtų tikėtis įmonėje įgyvendinus ISO standartus? Visų pirma, tikslūs rezultatai priklauso nuo taikomo standarto rūšies. Siekiant užtikrinti įmonės efektyvumą ir sėkmę visose srityse, patyrę specialistai yra pasiruošę įgyvendinti kokybės patikrą pagal skirtingus standartus.

Egzistuoja šios pagrindinės ISO standartų rūšys, tvarkančios atitinkamas įmonės veiklos sferas:

  • ISO 9001 – tai kokybės vadybos sistema, gerinanti darbuotojų darbą bei klientų užtikrintumą kokybiškais šį sertifikatą turinčios įmonės produktais ir paslaugomis;
  • ISO 14001 – aplinkos apsaugos vadybos sistema, užtikrinanti verslo plėtrą ir geresnį įmonės įvaizdį bei įgyvendinanti kitus svarbius tikslus;
  • ISO 45001 – darbuotojų saugos vadybos sistema, kuria valdoma rizika, užtikrinamas didesnis darbuotojų saugumas.

Greitus ir efektyvius rezultatus nešantys ISO standartai, kuriuos įgyvendina profesionalai. Pasirūpinkite savo įmonės veikla ir nepraleiskite progos pasinaudoti patyrusių specialistų paslaugomis už palankią kainą!

 

Užs. 0886.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą