Duris atveriančios „Aibės“ ir „Mano sodas“ parduotuvės: apsipirksite greitai ir patogiai (6)

Publikuota: 2019-06-10 Kategorija: Verslas
Duris atveriančios „Aibės“ ir „Mano sodas“ parduotuvės: apsipirksite greitai ir patogiai
„Rokiškio Sirena“ / Naujos parduotuvės duris atvers birželio 20-ąją.

Birželio 20-ąją, 10 val.  rokiškėnai bus pakviesti į „Aibės“ ir „Mano sodas“ parduotuvių, kurios per nepilnus metus išdygo šalia judrios Vilties gatvės, atidarymo šventę. Artėjant šiai progai apie tai, kuo ši parduotuvė išskirtinė, „Rokiškio Sirena“ kalbino UAB „Svaita“ vykdomąją direktorę Rasą Pacenkienę.

Kodėl Rokiškyje?

Rokiškyje ganėtinai nemažai įvairaus dydžio prekybos centrų. Ar „Aibė“ nesibaimina, kad ją nukonkuruos didieji rinkos žaidėjai? Juolab, kad investicijos į naujutėlaitę parduotuvę Rokiškyje buvo nemenkos: per nepilnus metus UAB „Svaita“, valdanti 15-ka parduotuvių Aukštaitijos regione, pastatė visiškai naują,  išskirtinį pastatą. „Svaita“ vykdomoji direktorė R. Pacenkienė atvira: konkurencijos parduotuvė nesibaimina. „Kuo stipresnė konkurencija, tuo daugiau laimi pirkėjai“, – sako ji. Ir „Aibė“ čia turi nemažai pranašumų.

Pirmiausia,  – parduotuvė yra skirta  greitam ir patogiam apsipirkimui, todėl tikrai patiks skubantiems pirkėjams. „„Aibėje“ viskas paprasta – prekių asortimentas kruopščiai atrinktas, parduotuvė neapkrauta nemaisto prekėmis. Įdiegtos modernios kasos padės atsiskaityti už prekes dar greičiau, o apsipirkimo pabaigoje galėsite prigriebti kelionei kavos puodelį, už kurį sumokėsite savarankiškai,“ – sako R. Pacenkienė.

Antra, „Aibės“ vardas Rokiškio rajone nėra naujiena. UAB „Svaita“ valdomos šio tinklo parduotuvės sėkmingai veikia Aukštaitijos regione nuo Antalieptės iki Biržų, per visą Rokiškio rajoną - Pandėlį, Obelius, Jūžintus, Kamajus, Panemunį, Panemunėlį, Panemunėlio geležinkelio stotį. Įmonės stiprybė yra vietos žmonių poreikių išmanymas: jie geriausiai žino, ko nori pirkėjas. Atsižvelgiant į tai, ir formuojamas prekių asortimentas. „Mes – jūsų kaimynai“ – sako R.Pacenkienė.

Dėmesys vietos gamintojams

Kadangi „Aibė“ nėra didysis prekybos centras, jis turi pranašumų: lankstumą, greitą reakciją į pirkėjų poreikius ir nuotaikas. Jos lentynose bus gerokai gausesnis, nei didžiosiose parduotuvėse, vietos gamintojų sausainių, duonos, pieno, mėsos ir žuvies gaminių asortimentas. Čia atsiras vietos ir vietinių ūkių produkcijai, kuri vis labiau populiarėja. Dėl lanksčios bendradarbiavimo su tiekėjais politikos „Aibė“ galės pasiūlyti ir tų gamintojų, kurių nėra didžiųjų prekybos centrų lentynose, produkcijos.

Dėmesys sodui ir daržui

Mažesniuose miesteliuose įprasta, kad šalia maisto prekių siūloma ir buities priemonių ganėtinai platus asortimentas. Rokiškio „Aibėje“, kaip sako R. Pacenkienė, buities prekių bus, tačiau tik pačių svarbiausių ir būtiniausių..

Užtat pirkėjai bus kviečiami į net 150 kv. m ploto sodo prekių parduotuvę „Mano sodas“. Joje bus viskas, ko reikia sodininkui ir daržininkui: nuo kastuvo iki sėklų pakelio. Čia rasite ir reikiamą žemės substratą, ir trąšas, ir sodo įrankius. Taip pat čia pirkėjai galės pasikonsultuoti su pardavėjomis, kurios yra profesionalios agronomės.

Darbuotojų rado nesunkiai

Rokiškėnai darbdaviai skundžiasi: sunku rasti darbuotojų. UAB „Svaita“, rinkdama personalą parduotuvei Rokiškyje, su šia problema nesusidūrė: 11-kos darbuotojų kolektyvą pavyko suburti greitai. Ir sėkmę lėmė tai, kad įmonė gerai pažįsta vietos rinką ir vietos žmones: juk įmonės žmonės dirba Panemunėlyje, Obeliuose, Pandėlyje, gerai žino tuos, kas šiuo metu ieško darbo. Tad informacija apie naujas darbo vietas netruko pasklisti iš lūpų į lūpas.

Išskirtinis pastatas

Įdomu tai, kad atidaromas pastatas –pirmasis Lietuvoje prekybos sektoriaus paskirties pastatas, kuriam priskirta A++ energetinė klasė.  Ant pastato stogo įrengta 30 kW galios saulės jėgainė. „.„Parduotuvėje yra daug sistemų, kurios naudoja elektros energiją: apšvietimas, šildymas žiemą, vėsinimas vasarą, vėdinimas visais metų laikais, karšto vandens paruošimas, kompiuterinės sistemos ir t.t. Vasarą autonominiai šaldytuvai atiduoda šilumą į patalpą, todėl parduotuvės patalpa turi būti papildomai vėsinama. Apšvietimo sistema su šaldymo įranga gali sudaryti iki 70 proc.  visų parduotuvės elektros sąnaudų. Šis mūsų pastatas reikalauja nedaug papildomos elektros energijos , nes saulės elektrinė ant stogo pagamina beveik tiek elektros, kiek reikia visoms pastate įrengtoms sistemoms palaikyti,“ – sakė R. Pacenkienė.

Atidarymui – sportiška šventė

Be kitų įdomių renginių, skirtų parduotuvės atidarymui, birželio 20-ąją „Aibė“ dovanos šventę miesto sporto mėgėjams. Parduotuvės atidarymo proga vyks krepšinio turnyro „AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurė“ penktasis etapas. Sportininkai kviečiami varžytis vyrų ir U-17 grupėse. Komandų registracija 18-18.40 val.. Varžybų pradžia 19 val. Daugiau informacijos telefonu (8-600) 03689 arba info@mml.lt

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą