BŪKIME VISI SVEIKI IR SOTŪS! Nuo šiandien tuo rūpinasi ROKIŠKIO MĖSINĖS elektroninė parduotuvė (12)

Publikuota: 2020-03-19 Kategorija: Verslas
BŪKIME VISI SVEIKI IR SOTŪS! Nuo šiandien tuo rūpinasi ROKIŠKIO MĖSINĖS elektroninė parduotuvė
Rokiškio mėsinės nuotr. / Nuo kovo 19 d. startuoja Rokiškio mėsinės elektroninė parduotuvė www.e-krautuve.lt

BŪKIME VISI SVEIKI IR SOTŪS!

Nuo šiandien tuo rūpinasi ROKIŠKIO MĖSINĖS elektroninė parduotuvė

www.e-krautuve.lt

Karantino metu raginame saugoti save ir savo artimųjų sveikatą, vengti masinio susibūrimo vietų ir pamėgtas Rokiškio Mėsinės prekes bei duonos, bakalėjos, pieno ir kitų kategorijų produktus užsakyti neišeinant iš namų.

Nuo kovo 19 d. galėsite ramiai ir saugiai apsipirkti Rokiškio Mėsinės elektroninėje krautuvėlėje  www.e-krautuve.lt, o mes, pasirinktą produkciją saugiai pristatysime į Jūsų namus per 1-2 valandas nuo užsakymo pateikimo.

Pristatymo geografija: Rokiškis, Bajorai, Kavoliškis

Minimali krepšelio suma: 20 EUR.

Užsakymų priėmimas: norint gauti prekes tą pačią dieną, užsakymus priimame nuo 8:00 iki 18:00 val., I-V, internetu www.e-krautuve.lt arba telefonu +370 656 07199.

Prekių pristatymas: nuo 9:00 iki 19:00 val.

Pristatymo mokestis: 2,49 EUR

Atsiskaitymas grynaisiais arba banko kortele pristatymo metu.

Kilus bet kokiems klausimams, skambinti tel. +370 656 07199.

 

E-KRAUTUVE.LT yra „Rokiškio Mėsinės“ elektroninė parduotuvė, sukurta šių metų kovo mėnesį, kuomet Lietuvos Respublikos Vyriausybė paskelbė karantiną visoje Lietuvoje.

Atsižvelgdami į visų draudžiamųjų veiklų sąrašą, „Rokiškio Mėsinė“ prisijungia prie žmonių skatinimo likti namuose, vengti masinio susibūrimo vietų ir siūlo visus reikiamus maisto produktus užsakyti tiesiai iš namų. Paslauga bus teikiama Rokiškio, Bajorų bei Kavoliškių gyventojams.

E-KRAUTUVE.LT – ramus ir saugus apsipirkimas.

 

ROKIŠKIO MĖSINĖ – vienintelė mėsos perdirbimo įmonė Rokiškio rajone. Žinomas prekės ženklas yra valdomas UAB Daivida, kuri savo veiklą pradėjo 1996 metais. Ilgalaikė patirtis, nuolatinis produktų bei gamybos technologijų tobulinimas suteikia galimybes pasiūlyti platų, aukščiausios kokybės produktų asortimentą. Mūsų tikslas – užtikrinti geriausią vartotojų ir klientų patirtį.

 

Užs. 0970.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video