Belaidžiai dulkių siurbliai: kaip išsirinkti protingai (0)

Publikuota: 2020-12-02 Kategorija: Verslas
Belaidžiai dulkių siurbliai: kaip išsirinkti protingai
Dulkių siurblys

Jei niekada neturėjote belaidžio dulkių siurblio, gali būti, kad yra sunku apsispręsti, kurio reikia būtent jums ir kuo skiriasi siurblys už 150 Eur nuo to, kuris kainuoja 800 Eur. Todėl šiame straipsnyje mes pabandysime jums padėti suprasti, kokie skirtingi parametrai nulemia siurblių kainą bei į ką atkreipti dėmesį, kad siurblys tiktų jūsų namams. 

Siurblio galingumas ir baterija 

Vienas svarbiausių parametrų, tai siurblio galingumas. Nuo jo priklauso, ką jūs galėsite išsiurbti bei kokio tipo būstui tiks jūsų siurblys. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį, kad kiliminei dangai (ypač jei kilimai yra ilgo plauko) reikės galingesnio siurblio. Jei jūsų namuose pusę ploto užima kilimai, pusę – kieta danga (linoleumas, dailylentės, plytelės), tuomet būtų tikslinga rinktis siurblį su keičiamomis galvomis, kurių kiekviena skirta optimaliai išvalyti atitinkamą dangą. Jei gyvenate bute (kur tiesiai iš lauko neprinešate daug žvyro, akmenukų) ar su siurbliu nežadate siurbti automobilio (kur irgi būna daug žvyro), tuomet jums užteks ir mažiau galingo siurblio su viena universalia ar kietai grindų dangai skirta siurblio galva.

Kuo galingesnis siurblys, tuo greičiau išsikrauna jo baterija. Taigi jei norite ilgai veikiančio ir galingo siurblio, jis bus daug brangesnis. Taip pat turėkite omeny, kad tarp siurbimų siurblį reikės pakrauti, tai reiškia, kad jei gyvenate bute ar nedideliame name, jums gali užtekti ir neilgos 30–40 min. veikimo trukmės (ar galite tvarkyti namus per kelis kartus), tačiau jei norite didelius namus sutvarkyti vienu kartu, tuomet reikia ieškoti siurblio su galingesne baterija. 

Išpučiamo oro kokybė ir filtro tipas 

Tiems, kas turi gyvūnų ar yra alergiški, gali būti svarbu pasidomėti, kokie filtrai yra dulkių siurblyje. Nuo filtracijos kokybės priklauso tai, koks oras yra išpučiamas iš dulkių siurblio. Deja, dauguma pigesnių siurblių dulkes surenka tiesiog specialiame inde, o į aplinką išpučią orą šiam prasifiltravus vos per kelis kempinės tipo filtrus. Žinoma, tokius filtrus galima plauti ir tai pagerina išpučiamo oro kokybę, tačiau jie nepadės, jei norite kovoti su namų dulkių erkutėmis, naminių gyvūnų plaukais ir pleiskanomis.

Ieškantiems kokybiškos oro filtravimo sistemos reikėtų pasidomėti tais siurbliais, kurie turi HEPA filtrus. Tokie filtrai turi būti reguliariai keičiami, tačiau jie gali padėti sumažinti dulkių kiekį namuose ir palengvinti alergijos simptomus. Jei nesate tikras, kuri filtracijos sistema jums reikalinga, prekybos centre „Senukai“ akcijos yra taikomos įvairių rūšių siurbliams, taigi visada galite pasikonsultuoti su parduotuvėje dirbančiais specialistais ir išsirinkti jūsų lūkesčius geriausiai atitinkančią prekę. 

Papildomos savybės 

Skirtingi siurblių gamintojai siūlo skirtingas papildomas savybes, kurios gali palengvinti siurblio naudojimą ar būti itin naudingos tam tikrose situacijose. Pavyzdžiui, apšvietimas, įrengtas siurblio priekyje, gali būti naudingas siurbiant laiptus ar kitas patalpas, kur apšvietimas yra prastas. Susilenkianti siurblio rankena gali būti naudinga, jei turite daug žemų baldų, po kuriais sunku išvalyti grindis. Nuimamas rankinis siurblio priedas gali praversti siurbiant sofas, kėdes, fotelius ar automobilio sėdynes. Siurblys gali būti ne tik dulkių surinkimo priemonė, bet ir grindų valymo šlapiu būdu įrankis. Verta apsvarstyti, ar jums toks pirkinys būtų naudingas!

Beje, daugumą populiariausių modelių galite išbandyti tiesiog parduotuvėje ir pajusti, kaip šie siurbliai veikia, koks jų svoris, patikrinti jų manevringumą. Belaidžių dulkių siurblių pasirinkimas yra tikrai platus, taigi belieka nuspręsti, kokio siurblio reikia būtent jums!

 

Užs. nr. 1207.

Dalintis naujiena

Sponsored Video