Bankų emigracija negresia – „Swedbank“ klientus pasitiks atsinaujinęs (3)

Publikuota: 2020-02-06 Kategorija: Verslas
Bankų emigracija negresia – „Swedbank“ klientus pasitiks atsinaujinęs
Rokiškio Sirena nuotr. / Swedbank Rokiškyje

Pastaruosius kelerius metus vyravo tendencija – vienas po kito bankų padaliniai traukdavosi iš mažų miestelių. Pasak rajono mero Ramūno Godeliausko, gyventojams tai - jautri tema ir jau dabar pasigirdo kalbų apie galimą banko pasitraukimą.

„Jaučiamės socialiai atsakingi prieš klientus ir norime pranešti, kad „Swedbank“ nesitraukia iš Rokiškio – atvirkščiai, planuojame atsinaujinti. Remonto laikotarpiu banko padalinys užtikrins veiklą klientų aptarnavimą laikinai persikeldamas į antrą pastato aukštą, į kurį bus galima patekti pro vidinį pastato kiemą“, - nuramino „Swedbank“ Rytų Lietuvos filialo Aukštaitijos klientų aptarnavimo centro valdytojas Giedrius Vilimas, ne pirmą kartą lankęsis Rokiškyje ir bendravęs su vietos verslininkais ir valdžios atstovais.

Pasak banko atstovo, atsisakyti žadama tik seifų nuomos paslaugos, kadangi ja tesinaudoja tik pavieniai banko klientai. „Apie pasikeitimus savo klientus jau informavome. Siūlome galimybę tokia paslauga pasinaudoti Panevėžyje. Kai kurie klientai jau iš anksto yra rezervavę seifą“, - apie pasikeitimus kalbėjo G. Vilimas.

Centro valdytojas tikisi, kad balandžio mėnesį klientus bankas pasitiks naujose, gražesnėse ir funkcionalesnėse patalpose bei toliau sėkmingai tęs vykdomą veiklą Rokiškyje.
 
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą