Baimės neleidžiančios užtikrinti skaitmeninę transformaciją verslui (0)

Publikuota: 2021-10-20 Kategorija: Verslas
Baimės neleidžiančios užtikrinti skaitmeninę transformaciją verslui
Asociatyvi nuotr.

Kartais mus visus užvaldo baimė kažką keisti, net jei savaime suprantama, jog tai pagerins absoliučiai viską. 

Daug įmonių artimiausiu metu ir netolimoje ateityje tikisi gauti didžiulę naudą iš informacinių technologijų diegimo ir / ar skaitmeninės transformacijos. Nauda tikrai bus, tai akivaizdu. Tačiau kodėl kitos įmonės (ir tokių nemažai), kurios vis dar bijo tobulėti? 

Esminė priežastis – investicijos. Baimė skirti finansus įrankiams, dėl kurių kiekvienas investuotojas nėra užtikrintas, jog tai apsimokės ir iš to bus nauda. O juk statistiškai dauguma įmonių, pasirinkusių skaitmeninę transformaciją, gauna didelę arba labai didelę naudą iš investicijų jau per pirmus dvejus metus nuo įdiegimo pradžios. 

Kita priežastis – noro trūkumas keistis ir tobulinti darbo procesus. Tokiais atvejais yra dažna frazė – gerai taip, kaip yra. Tik ar ilgai dar galima bus šitaip dirbti ir išsilaikyti rinkoje? Juk pokyčiai gerina darbo rezultatus, palengvina ir pagreitina užduočių atlikimą. Baisu tik iš pirmo žvilgsnio, o iš tikrųjų „prisijaukinti“ kaitą paprasta. Beliks tik džiaugtis lengvesniu ir įdomesniu darbu. 

Nors didžioji dalis įmonių vadovų pripažįsta IT svarbą ir naudą verslui, bet dažniausiai tiesiog reikia nugalėti atsirandančias baimes ir drąsiai, bet apgalvotai, judėti tobulėjimo link. Todėl, kad skaitmeninė transformacija – tai verslo sėkmės garantas, verslo dabartis ir ateitis. O nauda, savaime aišku, akivaizdi: investicinė grąža, didėjantis klientų ratas ir pelnas, žinomumas, sumažinti kaštai, pagerinti darbo procesai. 

Tad kiekvienos įmonės pagrindine užduotimi tampa specialistų paieška, kurie puikiai suvokia ne tik, kas yra verslas, bet ir kas yra IT. Dažnai tokie žmonės esti stiprūs tik vienoje iš šių dviejų sričių. Todėl reikalingi tie, kurie sujungs abi sferas. Lyg „transformeriai“ gebantys skaitmenizuoti verslą. 

Užtikrinti skaitmeninę transformaciją Jūsų verslui gali skaitmeninės ateities namai – „Okursa“. Čia kuriami kokybiški IT verslo įrankiai, atnešantys finansinę ir darbinę naudą. Tai, ko reikia Jūsų vykdomai veiklai: interneto svetainė, elektroninė parduotuvė, mobiliųjų aplikacijų kūrimas, sistemos, virtualūs turai, žaidimai ir t. t.

 

Užs. nr. 1495.

Dalintis naujiena

Sponsored Video