Atnaujintą „Aibę“ Obeliuose įvertino pirkėjai (foto + video) (23)

Publikuota: 2020-02-07 Kategorija: Verslas
Atnaujintą „Aibę“ Obeliuose įvertino pirkėjai (foto + video)
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Atnaujinta Obelių „Aibės“ parduotuvė sulaukė obeliečių dėmesio.

Vasario 7 d. vidurdienį pirkėjams buvo pristatyta atnaujinta „Aibės“ parduotuvė Obeliuose. Vietos žmonių ir miesto svečių pamėgta parduotuvė gerokai pakeitė savo veidą ir prekių asortimentą. Pirkėjai permainas vertina palankiai: nors parduotuvės plotas nebuvo išplėstas, po pertvarkos atsirado daugiau erdvės, atnaujintas prekių asortimentas. „Visko daugiau“, – džiaugėsi šventės metu kalbinta pirkėja.

Laimės rate – loterija be pralaimėjimų

Specialios atidarymo ceremonijos „Aibės“ parduotuvės kolektyvas nerengė, tačiau dar gerokai prieš vidurdienį Obeliuose jau buvo juntama šventiška nuotaika, o miesto centre – pagyvėjimas. Obeliečiai skubėjo pasmalsauti ir pasidžiaugti atsinaujinusia parduotuve. Jau prie durų juos sutiko puošni balionų girlianda, jais buvo papuoštos parduotuvės lentynos, ir kiekvienas norintysis gavo dovanų tokį parduotuvės simbolika papuoštą balioną. Ir tai ne vienintelė dovana, kuri atiteko pirkėjams. Kiekvienas, nusipirkęs prekių bent už 5 Eur, galėjo pasukti spalvingą „Laimės ratą“. Ir namo parsinešti ne vieną, o net kelias laimėtas malonias ir praktiškas dovanas.

Atnaujintas asortimentas

Kadangi po pertvarkos parduotuvė pirkėjams siūlo daug didesnį ir įvairesnį prekių asortimentą, tai prisirinkti patinkamų prekių už 5, 10 ar 15 Eur buvo nesudėtinga, o kartu ir laimėti galimybę „Laimės ratą“ sukti ir po kelis kartus.

Štai obelietė Vilė Jakštienė neslėpė: atnaujinta parduotuvė jai patinka. „Kol kas dar neįprasta. Gerokai išsiplėtė parduotuvė, kitaip sustatytos lentynos. Juokauju, kad dabar apsipirkti reikia ekskursijos vadovo pagalbos. Iš tiesų labai džiaugiuosi šiais pokyčiais. Juk ne paslaptis, norime, kad Obeliuose būtų didelė parduotuvė su galimybe rinktis daug ir įvairių prekių“, – sakė ponia Vilė.

O ir kiti pirkėjai džiaugėsi atnaujinta parduotuve, pagausėjusiu prekių asortimentu. Seniūnijos specialistai ištaikę valandėlę pietų pertraukos, atėjo pasižiūrėti: smalsu, kokie pokyčiai pamėgtoje parduotuvėje, ir juos įvertino puikiai.

Štai obelietė, kuri rinkosi sausainius, sakė, kad iš tiesų permainos labai malonios ir juntamos. Dabar dar patogiau išsirinkti mėgstamą skanėstą, prie puodelio kavos išbandyti naujas sausainių rūšis.

O norintiesiems kavos – puiki galimybė jos pasigaminti čia pat parduotuvėje. Menka paslaptis, kad kavą labai mėgo mieste besilankantys ar pravažiuojantys svečiai. Ir dabar viduryje parduotuvės pirkėjus vilioja kavos aparatas ir spalvingi, „Aibės“ simbolika papuošti vienkartiniai puodeliai.

Iš Obelių – dovana

Atskiros lentynos – Obelių simbolika papuoštiems suvenyrams: puodeliams, ąsotėliams su obuolių ar garsiojo malūno ženklu. Kaip sakė „Aibės“ atstovai, tai labai paklausūs, o tuo pačiu ir šį kraštą garsinantys suvenyrai. Jie ypač paklausūs pavasarį bei vasarą, kai šį įspūdinga gamta ir istorija garsėjantį kraštą lanko gausūs keliautojų būriai. Jiems „Aibės“ parduotuvė – puiki vieta atsigaivinti ledais, kava, nusipirkti gaiviųjų gėrimų, o tuo pačiu rasti ir simpatišką Obelius simbolizuojantį suvenyrą.

Pokyčiai akivaizdūs

Kaip teigė UAB „Svaita“ atstovai, parduotuvės plotas nepakito. Tiesiog jos interjeras buvo gerokai atnaujintas. Kaip ir prekių asortimentas. Antai ūkinių prekių skyriuje buvo atrinktos tik pačios paklausiausios, kasdien obeliečiams reikalingos. O likusių – atsisakyta. Tad buvo sutaupyta nemažai vietos. Todėl buvo išplėsta maisto ir būtiniausių buities prekių pasiūla. Perkurtas ir vidaus interjeras: kitaip išdėstytos lentynos, kasos. Naujovės leis pirkėjams dar patogiau ir greičiau išsirinkti jiems reikalingas prekes.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video