Ant bankroto slenksčio atsidūrė kas antra maitinimo įstaiga ir kas trečias viešbutis (0)

Publikuota: 2021-03-25 Kategorija: Verslas
Ant bankroto slenksčio atsidūrė kas antra maitinimo įstaiga ir kas trečias viešbutis
Rokiškio Sirena nuotr. / Monetos

Kredito rizikos vertintojai skaičiuoja, kad Lietuvoje ant bankroto slenksčio atsidūrė kas antra maitinimo ištaiga ir kas trečias viešbutis, todėl ekspertai ragina atsakingai vertinti kiekvieną finansinį žingsnį ir ypatingą dėmesį skirti savo partnerių ir klientų stebėsenai, rašo „Verslo žinios“. 

Draudimo brokerio „Aon Baltic“ kreditų draudimo grupės vadovas Baltijos šalims Darius Klemka sako, kad bankrotų skaičius šiemet neabejotinai išaugs: „Praėjusių metų bankrotų skaičiai neatspindi realios situacijos, tad 2021 metais į statistiką papuls ir tos bankrutuojančios įmonės, kurioms realiai bankrotas turėjo būti skelbiamas dar 2020 metais. Šiuo metu, manau, nemažai yra „verslo zombių“, kurie vis dar kapanojasi dėl valstybės subsidijų, paskolų, mokesčių atidėjimų. Bet ši pagalba kažkada baigsis ir tai išaugins bankrotų skaičių“. 

Lietuvoje per metus 6 proc. punktais išaugo įmonių, patenkančių į aukščiausią ir aukštą bankroto rizikos klases, skaičius - jos sudaro apie 17 proc. nuo visų „Creditinfo Lietuvos" įvertinai įmonių (55,8 tūkst.).

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video