„Aibės“ atidaryme – rokiškėnų anšlagas (video+foto) (7)

Publikuota: 2019-06-20 Kategorija: Verslas
„Aibės“ atidaryme – rokiškėnų anšlagas (video+foto)
Parduotuvė Aibė Rokiškyje

„Aibės“ parduotuvės atidarymas sulaukė didžiulio rokiškėnų dėmesio. Prieš 10 val., kai parduotuvė atvėrė duris, prie jos telkėsi būrys rokiškėnų ir dar grupelės traukė link parduotuvės. Apsižvalgę parduotuvėje, nusipirkę reikiamų prekių, pirkėjai neskubėjo skirstytis: su draugais ir kaimynais aptarinėjo parduotuvę, jos asortimentą. Ir negailėjo patarimų, kaip parduotuvę padaryti dar patogesne: didžiausias prašymas – įrengti pėsčiųjų perėją per judrią Vilties gatvę.

Dar iki 10 val. prie parduotuvės susitelkęs nemažas rokiškėnų būrys gyvai aptarinėjo naujovę. Jiems rūpėjo daug dalykų: kokios kainos ir produktų pasiūla. O į šventę skubanti ponia prasitarė, kad parduotuvės atidarymas – ne tik puiki proga apsipirkti, bet ir išeiti iš namų, pasižmonėti, pabendrauti. Ji neslepia, parduotuvė įdomi dėl geros strateginės vietos: ji mikrorajone gyvenančiai poniai – pati artimiausia. „Jauniems žmonėms atstumai nieko nereiškia, o man, pritrūkus druskos ar grietinės, nesinori pėdinti per pusę mikrorajono“, – sakė ji.
Po apsipirkimo pakalbinta rokiškėnė Raisa Aleknienė taip pat neslėpė, kad parduotuvė jai patiko. Vienas svarbiausių privalumų: arti namų. O ir šiaip parduotuvė simpatiška, joje platus asortimentas. „Apskritai, kuo daugiau parduotuvių atidaroma, kuo daugiau gerų dalykų atsiranda Rokiškyje, tuo smagiau“, – sakė ji.
Parduotuvėje po atidarymo bemat nutįso eilės: visi skubėjo patekti tarp pirmųjų laimingųjų pirkėjų ir dalyvauti loterijoje. O prizai buvo naudingi ir valgomi, pritaikyti kiekvieno skoniui: štai šeima gavo padažo stiklainį dovanų, o jaunas tėtis su mažyle – nemažą pakuotę vafliukų.
Pirkėjai skubėjo pildyti ir dalinamas nuolaidų korteles, nes, kaip patys sako, užsuks čia dar ne kartą.
Daug kas įvertino platų lietuviškų prekių asortimentą. Atidžiau pasižvalgius po lentynas ir šaldytuvus, matyti daug rokiškėnų verslininkų produkcijos. Kiti džiaugėsi, kad lentynose yra įvairių daržovių, saldumynų.
O kainos? Kainos, kaip sakė viena pirkėjų, dabar visose parduotuvėse daugmaž vienodos.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą