Pro memoria (13)

Publikuota: 2020-04-24 Kategorija: Užuojautos
Pro memoria
Genadij Fitingov

GENADIJ FITINGOV (1970 – 2020)

Genadij Fitingov gimė 1970 m. balandžio 25 dieną, Rokiškyje. 1989 m. įstojo į Lietuvos kūno kultūros institutą, kur 1993 m. įgijo kūno kultūros dėstytojo kvalifikaciją. Tais pačiai metais Genadijus pradėjo dirbti Rokiškio sporto klube „Viktorija“ ledo ritulio treneriu.

Pats Genadijus ledo ritulio treniruotes pradėjo lankyti dar būdamas ketvirtokas. Pirmasis jo treneris buvo Vytautas Šlikas. Jau nuo pirmųjų treniruočių Genadijus išsiskyrė iš savo bendraamžių darbštumu, kovingumu, mąstymu aikštėje. Tvirto charakterio žaidėjas išaugo iki Lietuvos čempiono ir kandidato į Lietuvos ledo ritulio rinktinę.

1997 m. Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre buvo atidarytas ledo ritulio skyrius, kuriame ledo ritulio trenerio karjerą tęsė ir Genadijus. Tais pačiais metais perspektyviam treneriui suteikta Lietuvos sporto trenerio kvalifikacinė kategorija.

1996 m. trenerio Genadij Fitingov auklėtiniai tapo Lietuvos jaunučių ledo ritulio čempionais, 1999 m. Lietuvos jaunių čempionais, virš dešimties kartų pasidabino sidabro ir bronzos medaliais. Treneris išugdė ne vieną talentingą ledo ritulininką. Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinėse žaidė Simas Sakaitis, Igoris Baravikovas, Vasilijus ir Romanas Fedotovai, Daugirdas Gricius. Nacionalinei rinktinei atstovavo Karolis Šlikas ir Simas Baltrūnas.

Dirbdamas treneriu Genadijus pasižymėjo reiklumu, drausmingumu, noru laimėti kiekvieną susitikimą aikštėje. Tai jis skiepijo ir savo auklėtiniams.

 

Šią sunkią valandą nuoširdžią užuojautą reiškiame mirusiojo motinai, žmonai Vladislavai ir dukrai Arinai.

Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro bendruomenė.

 

 

 

 

Užuojautas svetainėje ir laikraštyje talpiname nemokamai.

Tekstus galite siųsti el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt

Facebook žinute arba skambinkite +37066676777.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą