Rokiškėnui Tautvydui Jasiūnui - Prezidento padėka už pergales tarptautinėse olimpiadose (3)

Publikuota: 2019-12-19 Kategorija: Trumpa informacija
Rokiškėnui Tautvydui Jasiūnui - Prezidento padėka už pergales tarptautinėse olimpiadose
lrp.lt nuotr. / Prezidentas dėkojo moksleiviams už pergales tarptautinėse olimpiadose

Gruodžio 18 d., Lietuvos Respubliko Prezidentūroje vyko tarptautinių mokinių olimpiadų ir konkursų laureatų pagerbimo šventė. Jos metu moksleiviams buvo įteiktos Prezidento padėkos už puikias žinias ir iškovotas svarias pergales. Prieš padėkų teikimo ceremoniją Prezidentas su pirmąja ponia Diana susitiko su jaunimu neoficialaus pokalbio prie arbatos.

Šalies vadovas pasikvietė moksleivius, norėdamas iš pirmų lūpų išgirsti jų gyvenimo aktualijas ir įspūdžius iš pasaulinių olimpiadų, klausinėjo apie sudėtingiausias užduotis ir stebėjosi novatoriškomis konkursinių darbų idėjomis. Taip pat Prezidentą domino jaunuolių įžvalgos apie situaciją Lietuvos mokyklose, vadovėlius ir studijas užsienyje. Šalies vadovas palinkėjo būti pavyzdžiu bendraamžiams, parodyti, kad uolus darbas ir aistringas smalsumas atveria žmogui daugybę durų.

Prezidento padėkos su jo autografu, už puikias žinias ir iškovotas svarias pergales sulaukė ir rokiškietis, informatikas, IOI'2019 prizininkas, sidarbro medalio laimėtojas Tautvydas Jasiūnas.

Sveikiname!

Lietuvos komanda tarptautinėje informatikos olimpiadoje. Tautvydas Jasiūnas (trečias iš kairės.)

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą