Oficialu: Lietuvoje – trečia mirtis nuo koronaviruso (2)

Publikuota: 2020-03-25 Kategorija: Trumpa informacija
Oficialu: Lietuvoje – trečia mirtis nuo koronaviruso
Rokiškio Sirena nuotr. / Kryželis

Ukmergės savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas trečiadienio rytą pranešė, kad rajone užfiksuota trečioji mirtis nuo koronaviruso. Vėliau šią žinią patvirtino Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovė Jolanta Čereškienė.

Ji patvirtino, kad mirė trečias žmogus, kuriam buvo diagnozuotas koronavirusas. Tai 79 metų pacientas. „79 metų asmuo, kuris taip pat gydėsi Ukmergės ligoninėje. Jam COVID-19 tyrimas buvo atliktas jau po mirties ir patvirtinta, kad buvo užsikrėtęs“, – sakė J. Čereškienė.

Lietuvoje antradienio vakarą mirė antras koronavirusu užsikrėtęs žmogus, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Jos teigimu, Santaros klinikose mirusi devyniasdešimtmetė moteris anksčiau buvo gulėjusi Ukmergės ligoninėje, kaip ir pirmoji koronaviruso auka.

Ministerija teigia, kad antradienio vakarą Santaros klinikose mirusi moteris kovo 16 dieną buvo išrašyta iš Ukmergės ligoninės, tačiau pirmadienį dėl karščiavimo, bendro silpnumo ji buvo atvežta į Santaros klinikas.

Atlikus tyrimus jai nustatytas koronavirusas, ji gydyta intensyvios terapijos skyriuje.

„Labai liūdna, kad mirtys nuo koronaviruso infekcijos neaplenkė ir Lietuvos. Nuoširdžiai užjaučiame moters šeimą iį artimuosius“, – sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Pirmasis koronavirusu COVID-19 užsikrėtęs žmogus šalyje mirė praėjusį penktadienį Ukmergės ligoninėje, kur galėjo ir užsikrėsti infekcija.

Ukmergės ligoninėje anksčiau gulėjusi garbaus amžiaus moteris iš jos buvo išrašyta kovo 19 dieną, bet vėliau pristatyta į skubios pagalbos skyrių, kur netrukus mirė.

Vilniaus apskrities policija dėl Ukmergės ligoninėje išplitusio koronaviruso yra pradėjusi tyrimą, taip pat tyrimas pradėtas ir mirusios garbaus amžiaus moters mirties priežasčiai nustatyti.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video