Kavoliškyje atsiras ilgai lauktas pėsčiųjų takas (4)

Publikuota: 2020-04-24 Kategorija: Trumpa informacija
Kavoliškyje atsiras ilgai lauktas pėsčiųjų takas
Kavoliškio bendruomenės nuotr. / Kavoliškyje pradėti ilgai laukto pėsčiųjų tako įrengimo darbai

Kavoliškyje - džiugios žinios. Pradėtas įrenginėti ilgai lauktas pėsčiųjų takas. Jo statybai Rokiškio rajono savivaldybės tarybos 2020-03-27 sprendimu skirta 265 tūks. eurų.

Tako ilgis nuo kelio Rokiškis-Biržai iki Pušų gatvės sudaro 1076 metrus. Pagal projektą numatoma įrengti 1,5 m pločio asfaltbetonio taką su poilsio aikštelėmis ir autobusų sustojimo stotelėmis bei keleivių laukimo pavilijonais. Taip pat planuojama kad bus įrengti greičio slopinimo kalniukai prie sustojimo aikštelių.


Kadangi pėsčiųjų-dviračių tako įrengimo projekte gatvės ir tako apšvietimo įrengimas nebuvo numatytas, planuojama kartu papildomai padaryti per viso tako ilgį gatvės apšvietimo tinklus, o patį apšvietimą numatoma pajungti 2021 metais. Tai priklausys nuo seniūnijai skiriamų asignavimų.


Seniūnė Dalia Janulienė, kartu su savivaldybės specialistais, stengiasi organizuoti darbus taip, kad su kuo mažesnėmis išlaidomis būtų pasiekti maksimalūs rezultatai. 
Apie apšvietimo tinklų įrengimo kaštus galėsime informuoti gyventojus vėliau, kai bus atliktos visos, su viešaisiais pirkimais susijusios, procedūros.


Labai prašome gyventojų būti pakantiems dėl laikinų nepatogumų, o važiuojančių Vilties gatve šalia vykdomų tako statybos darbų - būti maksimaliai atidiems ir laikytis saugaus eismo reikalavimų.

 

Kavoliškio bendruomenės informacija.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą