Iš įtariamųjų paimti vogti daiktai - atpažinkite savuosius (1)

Publikuota: 2019-12-11 Kategorija: Trumpa informacija
Iš įtariamųjų paimti vogti daiktai - atpažinkite savuosius
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato nuotr. / Vogti daiktai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai 2019 m. gruodžio mėnesį operatyviai ištyrė Rokiškio mieste bei Pandėlyje įvykdytas vagystes, nustatė įtariamuosius dėl nusikalstamų veikų pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 178 str. („Vagystė“). Šiuo metu komisariate įtarimai pareikšti dviems įtariamiesiems dėl 7 ikiteisminių tyrimų.

Rokiškyje bei Pandėlyje vagystės buvo vykdomos iš gyventojų namų, ūkinių pastatų, garažų. Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus buvo surasta didžioji dalis pavogtų daiktų, paimta įvairių daiktų, kaip įtariama, nusikalstamu būdu įgytų (pavogtų), dėl kurių, galimai nesikreipė nukentėjusieji. Paimta: žvejybos įrankių, dėžių su įrankiais, papuošalų, kosmetikos bei kitų įvairių daiktų.

Jei atpažinote nuotraukoje savo daiktus, galite kreiptis į Rokiškio rajono policijos komisariatą, adresu Pramonės g. 9, Rokiškis, tel. Nr. 8 700 62603, 8 700 62627.

Bendradarbiaudami su policija ir kaimynais galėsite sukurti saugią aplinką, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kitos apsaugos priemonės, padės stiprinti Jūsų turto apsaugą. Pastebėjus įtartinus asmenis, automobilius besisukiojančius apie Jūsų namus, ūkinius pastatus, sodybą, nebukite abejingi, skambinkite 112.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą