Biržų rajone - jau 10 koronaviruso atvejų (6)

Publikuota: 2020-03-24 Kategorija: Trumpa informacija
Biržų rajone - jau 10 koronaviruso atvejų
Biržai

Koronoviruso (COVID-19) plitimas neaplenkė ir Biržų rajono. Kovo 22 d., 2 val. Biržų rajone buvo patvirtintas pirmasis susirgimo atvejis Biržų miesto gyventojui. Jis kovo 10 d. grįžo iš Norvegijos.

Po LR sveikatos ministro kovo 13 d. sprendimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių, buvo karantino sąlygomis namuose. Kovo 21 d. sunegalavo, Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvo atliktas tyrimas ir nustatyta koronovirusinė infekcija. Su asmeniu kontaktavę asmenys informuojami.

Biržų rajono savivaldybė antradienio rytą pranešė apie naujus 9 atvejus rajone. „Kovo 24-osios rytą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamentas informavo, kad Biržų rajone nustatyti dar 9 koronavirusu sergantys asmenys“, – pranešama savivaldybės tinklalapyje.

Visų biržiečių prašoma atidžiai laikytis karantino sąlygų: saugoti save ir kitus, jausti atsakomybę už kito žmogaus gyvybę ir sveikatą.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad kovo 24 d. Lietuvoje patvirtinti 8 nauji koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejai. Šiuo metu Lietuvoje yra nustatyti 187 koronaviruso atvejai.

 

Biržų rajono savivaldybės informacija.Dalintis naujiena
Rašyti komentarą