AB „Rokiškio komunalininkas“ gruodžio mėnesį iš rajono gyventojų nemokamai rinks didelių gabaritų, buities ir kitas atliekas (3)

Publikuota: 2020-12-01 Kategorija: Trumpa informacija
AB „Rokiškio komunalininkas“ gruodžio mėnesį iš rajono gyventojų nemokamai rinks didelių gabaritų, buities ir kitas atliekas
Rokiškio Sirena nuotr. / Atliekos

AB „Rokiškio komunalininkas“ gruodžio mėnesį iš Rokiškio miesto ir rajono gyventojų apvažiavimo būdu nemokamai rinks didelių gabaritų, buities pavojingų, buityje susidarančių elektros ir elektroninės įrangos, tekstilės  atliekas bei lengvųjų automobilių 5 vnt. padangas.

  • Iš Rokiškio rajono individualių namų valdų gyventojų šios atliekos bus renkamos pagal mišrių atliekų išvežimo iš individualių konteinerių grafiką, išskyrus gyventojus kuriems komunalinės atliekos renkamos gruodžio 25 dieną, jiems didelių gabaritų atliekos bus renkamos sausio 22 d.
  • Iš Rokiškio miesto individualių ir daugiabučių namų valdų gyventojų – Rokiškio miesto teritorija (prie bendro naudojimo konteinerių) - gruodžio 18 d.
  • Iš Juodupės individualių ir daugiabučių namų gyventojų - Taikos g. 15A, Juodupė (prie bendro naudojimo konteinerių) gruodžio 7 d.


Išsamesnė informacija teikiama telefonu 8-458-71181
. Atliekos pradedamos rinkti 7 val. 

AB „Rokiškio komunalininkas“  direktorius

 

Informuojame, kad asmenys, atsikratantys atliekomis nepaisydami Atliekų tvarkymo taisyklių reikalavimų, baudžiami administracine tvarka.

 

Užs. nr. 1204.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video