Vytautas Šlikas : atrodo, kad rajono valdžia, pradedant meru, gydosi rajono psichiatrinėje ligoninėje (47)

Publikuota: 2018-01-02 Kategorija: Tribūna
Vytautas Šlikas : atrodo, kad rajono valdžia, pradedant meru, gydosi rajono psichiatrinėje ligoninėje

Mieli rajono žmonės,

Sveikinu su Naujais 2018 kiniškais Šuns metais. Atrodo, pagal rajono Tarybą mes einame jau atšventę 2019- uosius kiaulės metus ir praleidę Nepriklausomybės 100 – mečio jubiliejų.

Atrodo, kad rajono valdžia, pradedant meru, gydosi rajono psichiatrinėje ligoninėje ar iš jos prisiuostę psichinio kvapo. Leisk Antanai, padeklamuoti, tau žmogišką eilėraštį:

Švilpia vėjas kapinyne tamsią ūkaną rudens, ubags kelnes nusimovęs tiesiai šiko ant akmens.

Ir atsikelia lavonas visas baltam apdare, apšikai mane šėtone, tiesiog apdrėbei mane.

Ubags baisiai nusigandęs kiša pirštą sau šiknon, o lavonas nusispjovęs kažkur dingsta tamsumoj.

Nežinau kas iš mūsų abiejų lavonas, kas ubagas (proto) tegu sprendžia skaitytojas, bet šitaip tyčiotis iš savivaldybės, jos išrinktų tarybos narių, gali tik iš ligoninės nepasigydęs.

Didžiulė rajone tragedija, kai žūsta naktį moteris ir sužeidžiamas jos sūnus. Kaltininkai turės atsakyti, bet paversti visą rajono švietimo sistemą, švietimo skyrių, mokyklų direktorius niekšais ir niekadėjais, kurie n metų vadovo toms mokykloms, paversti rajono tarybą „laužynu“ ar „kapinynu“ čia nerimta, o gal ir nesveiko žmogaus proto pėdsakai. Pasikviesti į rajoną visas televizijas, korespondentus, tarybą ir dar „Konstantinavos akademiką“, kuris padėtų tyčiotis iš gausios švietimo ir ūkininkų sąjungos, vėl lendant Talmantui į klyną, kuris nori žemės ūkio rūmų valdžios ir du kartus neįlindęs į pirmininko postą kuria naują sistemą, kuri palaikytų oligarchus ir pabaigtų kaimo sunaikinimą.

Linkiu rajono tarybos nariams savarankiškai ruoštis ir sutikti mūsų Lietuvos 100 –ąias metines.

 

Mokytojas, kolūkietis, ūkininkas Vytautas Šlikas

 

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi. Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video