Vairuotojau, ar ne laikas perskaityti kelių eismo taisyklių? (3)

Publikuota: 2018-04-24 Kategorija: Tribūna
Vairuotojau, ar ne laikas perskaityti kelių eismo taisyklių?

Ne naujiena, jog laikui bėgant daugelis vairuotojų ima nebesilaikyti kelių eismo taisyklių. "Rokiškio Sireną" pasiekė pasipiktinusios skaitytojos laiškas, kuri teigė, jog dėl kelio eismo taisyklių nesilaikančių vairuotojų ne kartą vos nenukentėjo pati. Autorius redakcijai žinomas.

Einant prie parduotuvės „Maxima“ esančia perėja ir man degant žaliam šviesoforo signalui, būtent dėl šio KET punkto nesilaikymo manęs vos nepervažiavo automobilis. Nuotraukoje matomas raudonas automobilis taipogi nesilaikė šio punkto, dėl ko gavosi labai nemaloni situacija. Tikiuosi, kad vairuotojas atpažins savo transporto priemonę.

Dabar KET 76 punktas suformuluotas taip: „Jeigu sankryžoje ties raudonu šviesoforo signalu pritvirtinta lentelė su žalia rodykle, nukreipta į dešinę, vairuotojams leidžiama sukti į dešinę ir degant draudžiamam šviesoforo signalui, tačiau prieš įvažiuodami į sankryžą jie privalo sustoti prieš kelio ženklą „Stop“ linija“ ir (ar) „Stop“ liniją, jeigu jų nėra, – prieš pėsčiųjų perėją, šviesoforą ir vėl pradėti važiuoti tik įsitikinus, kad tai yra saugu ir nebus trukdoma kitoms transporto priemonėms ir pėstiesiems, kurių judėjimo kryptį jie kerta“.

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi. Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą