Paulius Varnas: prisijunkite prie mūsų! (5)

Publikuota: 2018-01-04 Kategorija: Tribūna
Paulius Varnas: prisijunkite prie mūsų!
Paulius Varnas

Sausis vadinamas pažadų ir priesaikų sau mėnesiu. Daugeliui nauji metai – atspirties taškas pradėti sportuoti, laikytis dietos, mesti rūkyti, mesti vartoti alkoholi ar pradėti ką nors nauja. Tokių pažadų išgirstame artimoje aplinkoje, socialiniuose tinkluose ir panašiai. Tačiau dažnai tai ir lieka pažadais.

Žmonės pradeda sportuoti nuo pirmadienių, nuo mėnesio pradžios ir nuo Naujųjų metų, o mes siūlome Jums iššūkį judėjimui ir kalorijų deginimui. Nuo 2018 01 01 vykstančiame iššūkyje Rokiškėnai per visus 2018 metus bandys įveikti ne mažiau kaip po 2018 kilometrų  įvairiausiais būdais: vaikštinėdami, važiuodami dviračiais, bėgiodami, slidinėdami ir t.t..

Šiuo metu prie iššūkio prisijungę 37 rokiškėnai, nebūtinai gyvenantys Rokiškyje - vieni darbuojasi sostinėje, kiti studijuoja, treti reprezentuoja namus svečiose šalyse. Per pirmas 3 sausio dienas kartu jau įveikėme 540 kilometrų! Kreipiuosi į visus rokiškėnus ir skatinu prisijungti prie mūsų propaguojant aktyvų gyvenimo būdą -  susirasti bendraminčių, pakonkuruoti tiek su savimi, tiek su kitais.

Jums tereikia atsisiųsti bei įsirašyti "Endomondo" programėlę į savo telefonus ir prieš pradedant treniruotę įsijungti programėlę bei gps ryšį, o tuomet jau pati programa atliks visus skaičiavimus (kilometrų, kalorijų ir t.t.) 


Nuoroda į iššūkį: https://www.endomondo.com/challenges/35580307

Jei kils klausimų rašykite e-mail adresu - pauliusvarnas88@gmail.com

Paulius Varnas

 

Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi. Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video