Mirusiųjų pagerbti atėjusius pirmiausia pasitinka šiukšlės (1)

Publikuota: 2018-05-09 Kategorija: Tribūna
Mirusiųjų pagerbti atėjusius pirmiausia pasitinka šiukšlės
"Rokiškio Sirena" skaitytojos nuotr. /

“Rokiškio Sirena” redakciją pasiekė pasipiktinusios skaitytojos pranešimas su nuotrauka apie netvarką šalia Žiobiškyje esančių kapinių.

„Štai toks vaizdas pasitinka prie Žiobiškio kaimo kapinių atėjus pagerbti mirusiojo atminimo,“ – prisegtą nutorauką komentavo moteris.

Atsako AB „Rokiškio komunalininkas“ atliekų tvarkymo vadovas Sigitas Seibutis:

„Atliekų iš kapinėse esančių konteinerių išvežimo grafikus sudaro seniūnijos atsižvelgdamos į šiukšlių kiekį tad kiekvienos seniūnijos kapinių konteineriai yra ištuštinami skirtingu metu. Tačiau nors ir turime abstrakčius seniūnijų sudarytus grafikus, atliekas stengiamės išvežti atsižvelgdami į gyventojų poreikius. Manęs nestebina, jog šiuo metu padidėjo atliekų kiekis kapinių konteineriuose, nes atšilus orams, Mamos dienos bei kitomis progomis žmonės plūste plūsta į kapines, tvarko kapus, todėl konteineriai ir yra perpildomi,“.

 

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi. Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video