Kodėl Rokiškyje nešienaujama žolė? (foto) (6)

Publikuota: 2018-05-09 Kategorija: Tribūna
Kodėl Rokiškyje nešienaujama žolė? (foto)
"Rokiškio Sirena" skaitytojo nuotr. /

„Rokiškio Sirena“ redakciją pasiekė pasipiktinusio skaitytojo pranešimas dėl nešienaujamos žolės Rokiškio mikrorajone esančių daugiabučių kiemuose.

„Sveiki. Rašot, rašot apie rajono valdžią, o gal jau laikas pasidomėti kodėl mieste žolė tokia? Kodėl jos niekas nepjauna? Vaikų pilni kiemai po žolę laksto, o toj žolėj kiek erkių...“ (kalba netaisyta). Skaitytojas nurodė, jog žolė nepjaunama Širvio, Panevėžio ir Vilties gatvėse ir pabrėžė, jog apskritai nepastebėjo, jog mikrorajone būtų pjaunama žolė.

Atsako AB „Rokiškio komunalininkas“ statybos vadovas Audrius Vasilčikas:

„Noriu pranešti, jog žalieji plotai yra šienaujami. AB „Rokiškio komunalininkas“ atsakingas už tam tikras teritorijas, kurias ir prižiūri. Kiemų vejos pjauti pradėtos pirmadienį ir bus pjaunamos iš eilės kol visų mums priklausančių teritorijų žolė bus nušienauta. Žolės augimui grafiko nustatyti neįmanoma todėl ją šienaujame tuomet kai pastebime, jog jau laikas šienauti žolę,“.

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas teigė jog pastebėjus nešienaujamą veją visų pirmą reiktų kreiptis į atsakingus asmenis - dažniausiai į daugiabučių bendrijas, o jei jų nėra - į administruojančias įmones, t.y. AB "Rokiškio komunalininką" arba AB "Rokiškio butų ūkį". Tačiau jei vejos būtų nešienaujamos piktybiškai, tuomet reiktų kreiptis į seniūniją, kad viešosios tvarkos specialistas darbų neatliekančioms bendrovėms galėtų taikyti tam tikras sankcijas.

 

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi. Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video