Ar negali administracijos direktoriumi tapti Andrius Burnickas, Tadas Barauskas, Tadas Stakėnas ar kitas jaunas, protingas ROKIŠKIO žmogus? (39)

Publikuota: 2018-01-26 Kategorija: Tribūna
Ar negali administracijos direktoriumi tapti Andrius Burnickas, Tadas Barauskas, Tadas Stakėnas ar kitas jaunas, protingas ROKIŠKIO žmogus?

Lietuvos kultūros sostine Rokiškis taps 2019 metais. Tai puiki proga save pristatyti visai Lietuvai, tačiau ar tikrai norėsime Rokiškį parodyti kaip konfliktų, pagiežos ir savanaudiškų žmonių pilną miestą? Gal tarybai būtų pats laikas dirbti žmonių labui, o ne žiūrėti savų interesų ir ieškoti kaip ką nuversti?

Nuvertė jauną, energingą ir išsilavinusį administracijos direktorių, daugumos savivaldybės darbuotojų nuomone, patį geriausią direktorių per visą jų darbo istoriją. Dėl ko? Tam kad, kaip kalbama, jo vietą užimtų nevietinis žmogus...  Ar tikrai atėjęs iš šalies žino geriau ko reikia Rokiškiui ir jo žmonėms, nesvarbu, kad ir koks išsilavinęs ir protingas jis bebūtų? Ar jam bus svarbus eilinis vietos žmogus, jo interesai? Ar jis bus susipažinęs su skaudžiomis vietomis ir norės žiūrėti į Rokiškio ateitį? Juk šios kadencijos viso labo teliko tik vieneri metai. Per juos tik kojas spės apšilti, o darbų jokių nenuveiks. Jau ir Rokiškio gyventojui, žinančiam rokiškėnų kasdienybę, problemas ir džiaugsmus,  būtų sunku per tokį trumpą laiką padaryti ką nors, o naujas Rokiškyje žmogus net ir tiek nežino...

Ar tikrai Rokiškyje nėra  jaunų ir protingų žmonių? Ar negali administracijos direktoriumi tapti Andrius Burnickas, Tadas Barauskas, Tadas Stakėnas ar kitas jaunas, protingas ROKIŠKIO žmogus? Ir čia tik keli jaunų, iniciatyvių žmonių vardai, kurie mirga politikoje.  Kiek yra tokių rokiškėnų, kurie politikoje nedalyvauja, bet dirba Rokiškyje, yra išsilavinę ir pilni noro padaryti Rokiškį dar geresniu miestu? Jei šie netinka, gal paimkit Rokiškyje gimusį ir augusį, bet šiuo metu Vilniuje, Kaune ar užsienyje siekiantį karjeros? Bus pilnas naujų minčių ir noro padaryti gera SAVO miestui. Taryba, ar esate  tokios prastos nuomonės apie rokiškėnus, kad visame Rokiškyje neberandate nei vieno tinkamo žmogaus? Gal nespręskit apie kitus pagal save...

 Mielieji, Jūsų laikai jau baigėsi. Laikas vietą užleisti jauniems žmonės, kurie mato potencialą tarp vietinių žmonių ir nori sukurti geresnį rytojų, o ne valdžia pasinaudoti šiandien.  Jūs, ponas Stasy, Vidmantai, Irmantai, Vytautai, turėtumėte suprasti, kad naujų idėjų seniai nebepateikiate, o principas „skaldyk ir valdyk“ šiais, mūsų laikais, jau nebetinkamas.

Taigi, apsidairykite aplink save – Rokiškis pilnas puikių žmonių. Kiekvienas galime surasime potencialų kandidatą į administracijos direktorius. Ir nereiks ieškoti „pranašo iš svetur“.

Linkėjimai nuo žmogaus, kuriam rūpi Rokiškio ateitis

 

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi. Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis

Visus "tribūnos" tekstus rasite ČIA

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą