Antanas Vagonis: Nuspręsti tenka širdimi ir protu (23)

Publikuota: 2019-05-23 Kategorija: Tribūna
Antanas Vagonis: Nuspręsti tenka širdimi ir protu
Rokiškio Sirena nuotr. /

Gegužės 26 dieną turime priimti sprendimą dėl Lietuvos prezidento rinkimų. Suprantu ką jaučia kandidatai, kaip skaudžiai jiems atrodo kiekviena žinutė. Mes rytdieną kuriame šiandien.

Manau, kad turiu atsakomybę ir prievolę prieš savo rinkėjus. Nebijoti ir šiandien išsakyti savo nuomonę apie kandidatą, kurį norėčiau matyti savo šalies prezidentu. Man teko pajusti, kai net patys artimiausi žmonės tyliai tūnojo ir laukė kas laimės ir tik tada portretą, kaip “ikoną” kabins darbo kabinete.

Šiandien ateina jau kitokie šalių vadovai, kurie siūlo vietoje prezidento portreto pakabinti savo vaiko nuotrauką, kad būtų didesnė atsakomybė tarnystėje. Atsakomybė labai svarbi visur ir visada. O tai pat ir išsakant savo nuomonę.

LR prezidento rinkimuose sąžiningiausias būtų tas kandidatas, kuris aiškiai supras, kad visiems rinkėjams būti geidžiamu, vis tiek nepavyks, nes mes balsuojame už savo iškeltus reikalavimus jam. Dažniausiai mes norime, kad jis mąstytų kaip mokytojas arba gydytojas, verslininkas arba ūkininkas, o dažniausia pasiklystame tarp nuomonių ir savo norų, juk taip lengvai mus gali supainioti viešųjų ryšių specialistai. Todėl nuspręsti tenka tik savo širdimi ir protu. Mes galime sužinoti koks buvo pretendentas, bet kaip nuspėti koks bus? O gal pasikeis? Šiandien mums reikia šalies atstovo, kuriuo galėtume didžiuotis ir pasitikėti. Reikia žmogaus, kuris turėtų pagrindines vertybes: dorą ir drąsą, pasiryžęs veikti, nebijant ir prarasti, turintis nuomonę, bet galintis suabejoti savo tiesa. Ir nuolat tikrinantis, ar ta Tavo tiesa dar nepaseno?

Savo šalies prezidentu aš matau GITANĄ NAUSĖDĄ. Pasitikiu juo, balsuosiu už Jį ir kviečiu visus, pasitikėjusius manimi, palaikyti nepriklausomą nuo partijos PREZIDENTĄ.

Antanas Vagonis

 

(Pasisakiusiojo kalba netaisyta).

"Rokiškio Sirena" redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su išsakyta nuomone. Skiltyje "tribūna" galite pasisakyti visi.

Savo tekstą siųskite el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba paprastu paštu Nepriklausomybės aikštė 12, Rokiškis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video