Vilma Steputaitienė – Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktorė (4)

Publikuota: 2020-01-31 Kategorija: Švietimas
Vilma Steputaitienė – Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktorė
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Rajono meras Ramūnas Godeliauskas sveikino Vilmą Steputaitienę.

Rudolfo Lymano muzikos mokyklos kolektyvui – smagi žinia: rajono taryba vienbalsiai patvirtino Vilmą Steputaitienę šios ugdymo įstaigos vadove.

V. Steputaitienė Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktoriaus konkursą laimėjo 2019 m. gruodžio 10 d. Ji iki tol dirbo Kamajų Antano Strazdo gimnazijos tikybos bei etikos mokytoja, vargonavo Kamajų, Duokiškio ir Salų bažnyčiose, yra aktyvi Kamajų parapijos bendruomenės narė, viena iš Rokiškio dekanato tradicinės chorų šventės, skirtos šv. Cecilijos dienai, rengėjų.

Konkursą laimėjusią V. Steputaitienę trumpai pristatė rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

Tarybos narė Diana Meškauskienė linkėjo stiprybės, kantrybės, ištvermės ir telkiančios lyderystės. Tarybos narys Stasys Meliūnas paprašė kandidatę į direktoriaus pareigas trumpai pristatyti tolesnę mokyklos viziją. „Labai džiaugiuosi, kad einu į gražią, gražias tradicijas turinčią mokyklą. Daug gražių darbų tęsiu. Mokykla yra garsi, noriu, kad ji būtų dar garsesnė. Noriu, kad galėtume džiaugtis gražiais, patriotiškais darbais savo krašto ir valstybės labui“, – kalbėjo V. Steputaitienė. Rajono tarybos nariai vienbalsiai nusprendė, kad ji nuo vasario 3 d. skiriama Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktore penkerių metų kadencijai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą