Švietimo ministras ragina skirti priemokas mokyklų vadovams už padidėjusį krūvį (5)

Publikuota: 2020-09-18 Kategorija: Švietimas
Švietimo ministras ragina skirti priemokas mokyklų vadovams už padidėjusį krūvį
Rokiškio Sirena nuotr. / Mokytojų kambarys

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius kreipėsi į merus, ragindamas skirti priemokas mokyklų vadovams už išaugusį darbo krūvį dėl koronaviruso valdymo. 

„Mokyklų vadovų darbo krūvis tikrai yra išaugęs, nes jie visomis išgalėmis stengiasi įgyvendinti operacijų vadovo sprendimus ir rekomendacijas, suvaldant srautus, išlaikant atstumą, organizuojant maitinimą ir kitus veiksmus, būtinus užtikrinti mokinių ir mokytojų saugumą ir švietimo sistemos funkcionavimą“, – sakoma ministro rašte. 

Merų prašoma įvertinti mokyklų vadovų pastangas ir skirti jiems priemoką už papildomą darbo krūvį. Ji gali siekti iki 30 proc. pareiginės algos pastoviosios dalies dydžio. 

„Priemoka gal ir nekompensuos didžiulės įtampos ir papildomų darbų, kuriuos šiuo metu atlieka mokyklų vadovai, padedami jų komandų, tačiau tikime, kad bus bent nedidelė kompensacija už sutelktą darbą, itin sudėtingų sprendimų paieškas ir demonstruojamą nepaprastą kūrybiškumą suvaldant skirtingas situacijas“, – teigia A. Monkevičius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video