Vaikų darželiuose dirba visos grupės, priimami visi vaikai (16)

Publikuota: 2021-02-19 Kategorija: Švietimas
Vaikų darželiuose dirba visos grupės, priimami visi vaikai
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Vaikų darželių grupės dar apytuštės.

Į „Rokiškio Sireną“ kreipėsi kelios mamos, klausdamos, kokiomis sąlygomis galima leisti vaikus į darželius. „Pamačiau, kad kaimynas veda savo vaikelį, nors jo žmona nedirba, augina kūdikį. Mūsų situacija tokia pat, kaip sužinoti, ar aš galėčiau leisti į darželį vyresnį vaiką?“ – klausė viena. Kita mama domėjosi, ar jos mažylį priimtų į darželį, nes atsidarė parduotuvės ir ji turi eiti į darbą.

Rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Jolita Geidanienė „Rokiškio Sirenai“ komentavo, kad veikia visi rajono vaikų darželiai, visos grupės. Tėvams dėl karantino rekomenduojama, jei tik yra galimybė, neleisti vaikų į darželius. Todėl šiuo metu rajone juos lanko tik 158 vaikai iš 883, arba 32 proc. Pavyzdžiui, lopšelyje-darželyje „Varpelis“ iš 185 vaikų lanko tik 58. Įdomu tai, kad darželiuose veikia visos grupės: net jei jose vos du vaikai, jie prie kitų grupių nejungiami. 

Pašnekovė sakė, kad šiuo metu dar mokinių atostogos, todėl vaikų darželiuose skaičius, kaip ir kasmet, yra sumažėjęs. Neabejojama, kad kitą savaitę jis jau išaugs. Mat ne tik atostogos baigsis, bet ir šią savaitę atidarytos kirpyklos, ne maisto prekių parduotuvės. Todėl natūralu, kad išaugs dirbančių tėvų skaičius.

J. Geidanienė teigė: jei tėvai turi galimybę nevesti vaikų į darželį, tai geriau taip ir elgtis. Nes epideminė situacija mūsų rajone dar nėra iš pačių lengvųjų. 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video