Smagi Draugų diena (0)

Publikuota: 2019-12-04 Kategorija: Švietimas
Smagi Draugų diena
Vaiko teisių apsaugos tarnybos nuotr. / Smagi Draugo diena su Rokiškio pagrindinės mokyklos moksleiviais.

„Draugai saugo, draugai, gina, draugai dalinasi, draugams galima patikėti paslaptis. Štai, ką reiškia draugai. O šiandien, mes atvažiavome pasveikinti jūsų su Draugo diena“, –  taip į Rokiškio pagrindinės mokyklos, skirtos mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių vaikus kreipėsi VTAS patarėja Rokiškio rajone Gitana Černiauskienė.

Vaiko teisių gynėjų mažieji laukė paruošę specialią muzikinę programą, o sceną puošė draugystės tema piešti piešiniai. „Mūsų mokyklą lanko 38 įvairaus amžiaus vaikai. Jie laukė ir ruošėsi Draugo dienai. Paskatinti vaiko teisių gynėjų, su moksleiviais diskutavome apie pagarbą ir meilę draugui, visi suprato ir sutiko, kad tikras draugas niekuomet nepakels rankos ir visada pasiruošęs padėti, apie tai ir piešinius kūrėme“, – sakė pedagogė Vitalija Pivoriūnienė.

Su draugu visada linksmiau, o darbų galima nuveikti dvigubai daugiau. Todėl Draugo dieną ne tik skambėjo muzika, vyko diskusija, bet buvo apsikeista ir dovanomis. VTAS Rokiškio rajono specialistės vaikams įteikė saldžių dovanų ir nuotaikingų balionų, o vaikai jų teisių gynėjoms padovanojo piešinius, kurie papuoš Tarnybos vaikų kambarį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą