Įsimintina lopšelio-darželio „Varpelis“ auklėtinių diena (foto) (0)

Publikuota: 2020-06-19 Kategorija: Švietimas
 Įsimintina lopšelio-darželio „Varpelis“ auklėtinių diena (foto)
Lopšelio-darželio „Varpelis“ nuotr. / Įsimintiną sveikuolių dieną darželio auklėtiniai ilsėjosi palapinėse

Birželio 17 dieną, lopšelio-darželio „Varpelis“ kieme buvo vykdomas eTwinning projektas „Sveikuolių diena“. Projekte dalyvavo priešmokyklinio ugdymo „Saulės zuikučių“ grupė su auklėtoja Kristina Gasiūniene ir ikimokyklinio ugdymo „Žiogelių“ grupė su auklėtoja Inga Čičinskiene. 

Projektu buvo siekiama suorganizuoti vaikams įsimintiną - kitokią dieną darželyje. Pasirinkta sveikatinimosi tema leido vaikams patenkinti poreikį judėti, žaisti, bendrauti, turiningai leisti laiką gamtoje, ilsėtis ir patirti džiugių emocijų.

Visą dieną vaikai su auklėtojomis praleido lauke. Įsimintina diena prasidėjo rytine mankšta, vėliau tęsė edukaciniai užsiėmimai, sportinė veikla, judrieji žaidimai. Labiausiai vaikams patiko patirtinė veikla „Vaisių vėrinukai“ ir „Palapinių miestelis“. Ruošdamiesi poilsiui ir miegui vaikai džiaugėsi, kad galėjo mokytis statyti palapinę, išbandė poilsį miegmaišyje.

Dalyvaudami projekto įvairiose veiklose vaikai tobulino sveikatos kompetenciją, įgijo asmeninės patirties,   bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje. Vaikų nuomone, tokia diena yra tikrai ypatinga.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą