Rokiškėnai dalinosi patirtimi su Lietuvos ir Latvijos kolegomis (1)

Publikuota: 2021-01-29 Kategorija: Švietimas
Rokiškėnai dalinosi patirtimi su Lietuvos ir Latvijos kolegomis
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Akimirka iš projekto

Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras kartu su dviem Lietuvos ir keturiais Latvijos partneriais įgyvendina Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014–2020 m. projektą „OCTOPUSׅ LLI-425, kuriuo siekiama didinti bendruomenei reikalingų paslaugų prieinamumą, skatinti žmonių su negalia, senjorų, šeimų, auginančių vaikus su negalia bei rizikos grupei priklausančių vaikų ir jaunimo socialinę įtrauktį, kuriant  daugiafunkcius centrus ir tobulinant juose teikiamas paslaugas ir priemones.

Sausio 28 d. nuotoliniu būdu vyko pirmasis gerosios patirties sklaidos renginys, kuriame savo darbo patirtimi dalinosi Rokiškio r. Pandėlio universalaus daugiafunkcio centro direktorė Sonata Babickienė bei Rokiškio r. Panemunėlio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Inga Belovienė.

Direktorės kolegoms iš Lietuvos ir Latvijos pristatė savo įstaigų įkūrimo istorijas, struktūrą, veiklas, teikiamas paslaugas, finansavimą.

Latvijos kolegoms daugiafunkcių centrų steigimas yra naujovė, todėl jie labai domėjosi minėtais klausimais, liko sužavėti minėtų centrų veikla bei džiaugėsi pasisėmę patirties ir idėjų.

Projekto vadovė, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro metodininkė Dalia Valskienė, pristatė Rokiškio rajone teikiamas socialinės įtraukties ir užimtumo veiklas.

Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne tik projekto partnerių atstovai, bet ir kitų, besidominčių socialine įtrauktimi, Lietuvos ir Latvijos organizacijų atstovai.

Renginio dalyviai apgailestavo, kad dėl susidariusios ekstremalios situacijos, negalėjo, kaip buvo planuota, atvykti į Rokiškį ir dalyvauti kontaktiniame susitikime su darbo stebėjimu, tačiau negailėjo padėkos žodžių pranešėjoms ir renginio organizatoriui Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centrui.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video