Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje dvi naujos specialybės. Susidomėjimas profesiniu mokymu auga (4)

Publikuota: 2020-06-26 Kategorija: Švietimas
Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje dvi naujos specialybės. Susidomėjimas profesiniu mokymu auga
RTVŽŪM archyvo nuotr. / Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla

Kaip ir visoje Lietuvoje, norinčiųjų įgyti profesinį išsilavinimą Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje, skaičius auga.

Registracija vyksta aktyviai. Šiai dienai jau užsiregistravo ir norą mokytis amato pareiškė apie 50 proc. nuo planuojamų priimti mokytis šioje įstaigoje stojančiųjų.

Pasak Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos direktorės Dianos Giedrikienės, mokykla siekia pasiūlyti naujų specialybių.

Šiais metais nacionaliniu mastu parengėme ir teikiame priėmimui į dvi naujas mokymosi programas – vizažisto ir šaltkalvio. Siūlydami naujas profesijų įgijimo programas atsižvelgiame į darbo rinkos diktuojamas sąlygas, todėl manome, kad šios profesijos bus paklausios. Taip pat analizuojame ir Rokiškio darbo rinką.

Registracija šiais metais, kaip ir pernai vyksta labai aktyviai. Turim panašų užsiregistravusių skaičių į visas specialybes. Šiai dienai jau yra pakankamas užsiregistravusiųjų skaičius, kad galėtume suformuoti socialinio darbuotojo padėjėjų ir vizažisto mokymo programas. Bet tai nereiškia, kad nebegalima pildyti prašymo dėl stojimo mokytis šių specialybių. Kas dar dvejoja, kviečiame suskubti registruotis. Šiais metais priimsime šiek tiek daugiau mokinių, nei ankstesniais metais, tačiau turime atsižvelgti ir į mokyklos pajėgumus.

Priėmime į profesinio mokymo įstaigas šiemet gali dalyvauti ne tik norintieji įgyti kvalifikaciją pagal visą profesinio mokymo programą. Eksperimento tvarka sudarėme galimybę I-IV gimnazijos klasių mokiniams mokytis pagal atskirus vizažisto ir šaltkalvio mokymosi modulius“- sako mokyklos direktorė D.Giedrikienė. 

Priėmimas studijuoti vykdomas internetu sistemoje Lama BPO arba atvykus į mokymo įstaigą. Daugiau informacijos apie stojimą ir reikalingus pateikti dokumentus galima rasti mokyklos internetiniame puslapyje.

Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d., šių metų abiturientams - iki rugpjūčio 12 d. Pasibaigus pagrindiniam registracijos laikui ir atsižvelgiant į laisvas vietas, bus vykdomas papildomas priėmimas.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video