Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ketvirtokų sėkmė tarptautiniame projekte „StarT 2019“ (0)

Publikuota: 2019-05-30 Kategorija: Švietimas
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ketvirtokų sėkmė tarptautiniame projekte „StarT 2019“
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos nuotr. / Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ketvirtokų sėkmė tarptautiniame projekte „StarT 2019“

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos 4b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Loreta Baravickiene ir Jolanta Mikalauskaite jau antrus metus dalyvauja tarptautiniame Suomijos LUMA centro organizuojamame projekte „StarT 2019“.

Šį kartą juos lydėjo sėkmė, nes iš 640 pateiktų projektų ir 250 geriausių praktikų buvo atrinkta 20. Ketvirtokai gavo kvietimą į apdovanojimų šventę Juveskiulės miesto universitete. Šis - municipalinis miestas dėl išplėtotos švietimo ir mokslo sistemos vadinamas Suomijos Atėnais. 

 „StarT“- penkių žvaigždučių programa, kurią apima gamtos mokslai, technologijos, menai, karjera ir ateitis. Programai įgyvendinti skiriamos septynios temos. Viena iš jų, kurią pasirinko ketvirtokai – tyrinėjimai ir gamtos mokslai.

Projekto metu vaikai ieškojo informacijos apie ąžuolus, augino gyvalazdes, tyrinėjo dirvožemio PH, stebėjo gilės dygimą, matavo temperatūrą specialioje daigykloje ir iš gilės išaugino ąžuoliukus, kuriuos pasodino mokyklos kieme. Ąžuoliukai buvo užregistruoti iniciatyvoje „Milijonas ąžuolų Lietuvai“.

Projekto dienoraštį galite peržiūrėti ČIA.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą