Rokiškio mokyklos pasitinka naujuosius mokslo metus (foto) (2)

Publikuota: 2019-09-02 Kategorija: Švietimas
Rokiškio mokyklos pasitinka naujuosius mokslo metus (foto)
L. Dūdaitė-Kralikienė / Juozo Tūbelio progimnazijos pirmokai.

Kai kurių rajono mokyklų moksleiviai šiemet turėjo diena ilgesnes atostogas: mokyklos į klases sukvietė rugsėjo 2-ąją. Tik Juodupės gimnazija ir Senamiesčio progimnazijos Kriaunų skyrius Rugsėjo 1-ąją minėjo laiku.

 

Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija laikinai pakeitė tradicijas. Dauguma iš 626 moksleivių jas sutiko klasėse, su mokytojais ir draugais. Tik trys pirmokėlių klasės ir aštuntokai šventę sutiko vidiniame gimnazijos kiemelyje. Priežastis labai paprasta: mokyklos kieme vyksta šiluminių trasų remontas. Ir surikiuoti apkasuose visus vaikus būtų, kaip sako direktorius Zenonas Pošiūnas, ne tik negražu, bet ir pavojinga. Taigi, 56-iems pirmokėliams bei jų tėvams gimnazijos vadovai bei aštuntokai paruošė gražią šventę. Buvo pristatytos mokytojos, parengta smagi programa. Po jos mažieji moksleiviai buvo palydėti į klases.

O štai Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje, kaip sakė jos direktorė Diana Guzienė, moksleiviai dar tik skaičiuojami. Todėl ir tikslaus jų skaičiaus pasakyti pirmąją mokslo metų dieną dar negalima. Direktorė viliasi, kad jų tikrai nebus mažiau, nei pernai – 576. Šiemet gimnaziją papildė šešios gimnazistų klasės.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video