Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“ puošiasi gėlių žiedais (0)

Publikuota: 2021-06-14 Kategorija: Švietimas
Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“ puošiasi gėlių žiedais
Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ nuotr. / Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“ puošiasi gėlių žiedais

Gegužės mėnesį yra minima Tarptautinė žavėjimosi augalais diena, dar vadinama „Augalų Žavadieniu“.  Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ bendruomenės nariai aktyviai įsijungė į respublikinį projektą, kurio tikslas – kuo daugiau žmonių visame pasaulyje paskatinti žavėtis augalais, kalbėti apie augalų reikšmę mūsų kasdienybėje.

Lopšelio-darželio „Varpelis“ ugdymo turinys orientuotas į gamtosauginių vertybių puoselėjimą. Įstaigos pedagogai, supažindindami vaikus su gamtos dėsningumais ir įvairove, pirmenybę teikia praktiniams metodams, kurie padeda vaikams tiesiogiai suvokti gamtą, veikti joje.

„Augink ir tu“ komanda aktyviai bendradarbiavo su ūkininkais Ekaterina ir Aliumi Trukšniais, kurie mielai vaikams padovanojo gėlių daigelius. Ši akcija  –  tai viena iš Žemės ūkio rūmų, Lietuvos jaunųjų ūkininkų bei Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos projekto „Augink ir tu“ dalių. Renginio metu, gėlių daigeliai buvo perduoti PU grupių vaikams. Susidomėję jie vardijo jau žinomų gėlių pavadinimus, domėjosi kaip vadinasi dar nepažįstamos gėlės. Priešmokyklinių grupių vaikai entuziastingai apsvarstę, kur galėtų gėles sodinti, atsakingai įsipareigojo, daigelius prižiūrėti ir jais papuošti darželio lauko aplinką.

Kadangi pavasaris buvo šaltas, gautus daigelius teko kurį laiką auginti grupėse. Vaikų prižiūrimi, maži daigeliai užaugo į nuostabias gėles. PU vaikai atsisveikindami su darželiu ir dėkodami už rūpestį, įstaigos lauko aplinką papuošė, savo puoselėtomis gėlėmis. PU vaikų rūpesčiu, gėlėta įstaigos aplinka, vasaros pradžia, pradžiugino  visą bendruomenę.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video