Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje ruošiamasi diegti LIONS QUEST socialinio emocinio ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės“ (2)

Publikuota: 2019-08-23 Kategorija: Švietimas
Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje ruošiamasi diegti LIONS QUEST socialinio emocinio ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės“
Rokiškio J. Tūbelio progimnazijos nuotr. / Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje ruošiamasi diegti LIONS QUEST socialinio emocinio ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės“

Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos bendruomenė, siekdama sukurti mokiniams saugią mokymosi aplinką, ugdyti mokinių gyvenimo įgūdžius, padedančius mokiniams išgyventi paauglystės metus, nusprendė nuo šių mokslo metų pradžios diegti Lions Quest socialinio emocinio ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės”.  Ši programa į Bendrąsias ugdymo programas integruoja socialinį ir emocinį ugdymą, charakterio ugdymą, psichoaktyviųjų medžiagų ir patyčių prevenciją bei mokymąsi tarnaujant, taip skatindama tinkamą paauglių vystymąsi.

Taigi, baigiantis vasaros atostogoms, mokytojai susirinko į trijų dienų seminarą, kuriame diskutavo apie mokinių pažinimo, gražių tarpusavio santykių svarbą, susipažino su programos medžiaga, mokėsi taikyti aktyvius mokymosi metodus. Mokymus veda instruktorė Raimonda Kurauskienė.

Mokymų metu pedagogai ne tik rimtai klausėsi ir diskutavo bet ir linksmai bei žaismingai atliko jiems skirtas užduotis, išlaikė pozityvią nuotaiką. Tikimės, kad tokios bus ir vaikams vedamos „Paauglystės kryžkelių“ pamokos.

 

            Parengė: Jurgita Kaušakytė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą