Rajono pedagogai mokymuose "LIONS QUEST XXI amžiaus socialinės ir emocinės kompetencijos - LAIKAS KARTU" (0)

Publikuota: 2019-10-18 Kategorija: Švietimas
Rajono pedagogai mokymuose
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos nuotr. / Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ir Juodupės gimnazijos pradinių klasių mokytojai, švietimo pagalbos specialistai bei administracijos atstovai dalyvavo mokymuose "LIONS QUEST XXI amžiaus socialinės ir emocinės kompetencijos - LAIKAS KARTU"

Spalio 15-16 dienomis Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ir Juodupės gimnazijos pradinių klasių mokytojai, švietimo pagalbos specialistai bei administracijos atstovai dalyvavo mokymuose "LIONS QUEST XXI amžiaus socialinės ir emocinės kompetencijos - LAIKAS KARTU", skirtuose priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniams.

Seminarų metu pedagogai mokėsi naudotis LIONS QUEST programa, kuri padės sukurti ir išlaikyti į santykius orientuotą mokymosi bendruomenę, skatinti mokykla-namais-bendruomene paremtą požiūrį į socialinį, emocinį ir akademinį ugdymą bei mokymąsi tarnaujant. Šios programos pagalba visus metus mokytojai ugdys socialinius, emocinius ir akademinius savo auklėtinių  įgūdžius.

LIONS QUEST yra moksliniais tyrimais pagrįstos programos. Kaip ir dauguma socialinio ir emocinio ugdymo programų, savo prigimtimi yra labai universalios ir tinka daugeliui vaikų ir daugeliui kultūrų. Lietuva nėra išimtis. Per dešimt veiklos metų mokymuose yra dalyvavę daugiau kaip 5000 mokytojų iš visos Lietuvos. Mokėsi arba mokosi tūkstančiai vaikų. Šių programų dėka mokytojai tampa tiesioginiais vaikų psichikos sveikatos kūrėjais.

Mokymai truko 16 akademinių valandų, tačiau tikrai neprailgo, nes visą laiką buvome įtraukti į veiklas, kiekvienas turėjome galimybę pasisakyti. Smagu buvo bendradarbiauti su kitos mokyklos kolegomis ir naudingai praleisti laiką kartu.

 

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Palma Švarlienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą