Pozityvi tėvystė, tėvystės įgūdžių lavinimas (1)

Publikuota: 2020-06-02 Kategorija: Švietimas
Pozityvi tėvystė, tėvystės įgūdžių lavinimas
Rokiškio Sirena archyvo nuotr. / Šeima

Daugeliui jaunų tėvų santykiai su vaikais ne visada būna lengvi. Kaip elgtis, nuo ko pradėti auklėjant vaiką? Pergyventi tikrai neverta, kadangi tėvystės įgūdžiai gali būti nesunkiai išlavinti. Pozityvi tėvystė – tai tėvystės įgūdžių lavinimo kursai, skirti jauniems tėvams, kurie nežino kaip auginti ir auklėti vaikus ir norėtų išlavinti kiekvienam tėvui būtinus įgūdžius. Sužinokite daugiau apie vykstančius kursus ir nepraleiskite progos į juos užsirašyti.

Pozityvios tėvystės kursai

Patyrusių psichologų vedami kursai padės įgyti daugiau žinių apie vaiko emocinę kompetenciją bei gabumus, sukurti įvairiapusį bei pilnavertišką ryšį.

Šie kursai itin pravers norintiems:

  • įveikti bendravimo su vaiku problemas, kuomet patiriamos konfliktinės situacijos;
  • išsiugdyti savo gebėjimus laisvai ir atvirai bendrauti su vaiku;
  • sužinoti daugiau apie veiksmingus auklėjimo modelius ir išbandyti juos praktikoje;
  • susiduriant su kitais sunkumais ar neaiškumais, kuomet reikalinga specialisto pagalba.

Užsiėmimų metu ne tik sužinosite daug naudingos informacijos, bet ir išmoksite praktiškai taikyti įgytus įgūdžius savo gyvenime. Patyrę psichologai pasirūpins atitinkamomis užduotimis ir atkreips dėmesį į svarbiausius momentus. Užsiėmimai vyksta grupėse, tačiau jų metu pažvelgiama tiek į kiekvieno rūpimas aktualijas individualiai, tiek į visų bendrai, apjungiant įgytas žinias ir dalinantis jomis vieni su kitais.

Pozityvi tėvystė lengvam ir natūraliam tėvystės įgūdžių atskleidimui! Patyrę savo srities psichologai perteiks visas reikiamas žinias ir padės lengvai priimti tėvų vaidmenį.

 

Užs. 1028.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą