Pandėlio gimnazijos mokytojai tobulinosi Makedonijoje (1)

Publikuota: 2019-11-15 Kategorija: Švietimas
Pandėlio gimnazijos mokytojai tobulinosi Makedonijoje
Violetos Karaliūnienės nuotr. / Akimirka iš Pandėlio gimnazijos mokytojų kelionės į Makedoniją

Pandėlio gimnazija tęsia Erasmus+K2 projekto veiklų  įgyvendinimą. Grupė mokytojų lankėsi Makedonijoje. Prilep miesto „Kuzman  Josifoski – Pitu“ mokykloje vyko dalykinis 6 projekto šalių dalyvių susitikimas.

Italijos, Ispanijos, Kroatijos, Vengrijos, Lietuvos mokytojų delegacijos lankėsi šiaurės Makedonijos nacionaliniame banke Skopje mieste, klausėsi paskaitos apie finansinį jaunimo ugdymą, susipažino su edukacijomis, kurios vykdomos banke.  Projekto dalyviai taip pat apsilankė miesto savivaldybėje, susitiko su meru, kuris papasakojo apie Prilep miestą. Darbiniame pasitarime kiekvienos šalies koordinatoriai pristatė savo parengtus darbus,  mokytojų tarptautinė grupė aptarė vertinimo testus ir jų rezultatus bei susitarė dėl tolimesnių veiklų kitam susitikimui Italijoje.

Šio vizito metu mokytojai buvo supažindinti ir su vertingu kultūriniu bei istoriniu Makedonijos paveldu. Aplankė kanjoną, pasakiško grožio Ohrido miestą, jame esantį Šventojo Naum vienuolyną, senovės amfiteatrą, Samoilio tvirtovę ir kitus istorinius objektus.

 

Mokytoja Violeta Karaliūnienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą