Muzikos mokyklos direktoriui dėkojo už įspūdingus renginius (1)

Publikuota: 2019-12-23 Kategorija: Švietimas
Muzikos mokyklos direktoriui dėkojo už įspūdingus renginius
L. Dūdaitė-Kralikienė / Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktoriui Albertui Mikulėnui linkėta „lengvo džiazo“.

Rajono taryba iš pareigų atleido ilgametį Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktorų Albertą Mikulėną. Jis išlydėtas su padėkomis, su gausybe nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų.

Rajono tarybos nariai, dėkodami, nepamiršo muzikos mokyklos ir jos vadovo indėlio į rajono kultūrinį gyvenimą, gausių ir įdomių muzikos mokyklos renginių, tokių kaip kasmetiniai koncertai, sėkmingų auklėtinių pasirodymų, laimėtų konkursų. Tarybos narė Dijana Meškauskienė sakė, kad prisiminus 2018 m. vasario 18-osios akciją, kai „Lietuva brangi“ griežė daugiau kaip šimtas smuikininkų, iki šiol šiurpuliai nueina. Ji linkėjo ilgamečiam mokyklos vadovui A. Mikulėnui rasti laiko poilsiui, pomėgiams, tarp jų ir mėgiamam džiazui.

A. Mikulėnas dar prieš posėdį tvarkė einamuosius reikalus: pasidžiaugė, kad muzikos mokyklos atstovai staigmena pradžiugins autobusų stoties keleivius. O klausydamas padėkų, jis taip pat nepamiršo dėkoti: savajam kūrybingam kolektyvui, savivaldybės atstovams, darbuotojams bei visiems bendražygiams. „Ačiū rajono merui, rajono tarybai, kad daug metų bendravom gražiai ir dalykiškai“, – sakė A. Mikulėnas. Jis dėkojo ir tiems, kurie teisingai mokė raštus rašyti, buhalterėms, kurioms darbo duodavo, ir visiems, su kuriais vykdėme projektus ir veiklas. A. Mikulėnas neslėpė: jis labai nemėgsta panašių ceremonijų.
A. Mikulėno įpėdinė jau žinoma. Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktoriaus konkursą laimėjo kamajietė, Antano Strazdo gimnazijos pedagogė, Kamajų, Salų ir Duokiškio parapijų vargonininkė Vilma Steputaitienė. Jos skyrimo į šias pareigas klausimas, išankstiniais duomenimis, bus svarstomas 2020 m. sausį vyksiančiame rajono tarybos posėdyje.
Kol kas muzikos mokyklai vadovaus direktoriaus pavaduotoja Nijolė Mateikienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą