Maži pirštukai – dideli darbai (0)

Publikuota: 2019-11-15 Kategorija: Švietimas
Maži pirštukai – dideli darbai
Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ nuotr. / Rokiškio lopšelyje-darželyje „Pumpurėlis“ vyko metodinis – praktinis užsiėmimas „Maži pirštukai – dideli darbai“

Rokiškio lopšelyje-darželyje „Pumpurėlis“ vyko metodinis – praktinis užsiėmimas „Maži pirštukai – dideli darbai“, skirtas rajono ikimokyklinio ugdymo mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams.

Gerąja patirtimi su kolegėmis dalijosi ikimokyklinio ugdymo mokytoja Alma Karaliūnienė ir logopedė Laima Kandroškienė. Abi mokytojos jau eilę metų savo darbe ypatingą dėmesį skiria smulkiosios motorikos lavinimui. Savo patirtimi jos dalinasi ne tik rajone, bet ir respublikiniuose, tarptautiniuose renginiuose.

„Mokslininkų įrodyta, kad nuo pat ankstyvojo amžiaus kiek įmanoma daugiau svarbu lavinti vaiko smulkiąją motoriką, dirbti su mažais ir dar nepaklusniais pirštukais. Kuo vaikų pirštai bus judresni, tuo sparčiau vystysis jų kalba“- teigė mokytojos.

Renginio metu lektorės supažindino su savo vykdoma veikla, pristatė pranešimus „Kodėlčiukų“ eksperimentai lavinantys pirštukus“, „Pirštukai mikliau judės – vaikučiai gražiau kalbės", pakvietė į smulkiosios motorikos priemonių parodėlę „Maži pirštukai – dideli darbai“, pasiūlė drauge atlikti praktines smulkiosios motorikos užduotis.

Viešnios turėjo galimybę apžiūrėti lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ naujai renovuotas įstaigos grupes, kuriose ypatingas dėmesys skiriamas vaikų  aktyviai veiklai, stambiosios motorikos lavinimui.

Refleksijos metu seminare dalyvavę mokytojos džiaugėsi įgytomis praktinėmis žiniomis, kurias galės pritaikyti savo kasdieniame darbe.

 

Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ inform.

                   

 

                                                                                                         

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą